Skocz do zawartości
Forum

Jaki najlepszy żel intymny?


Gość Anitasta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mirabelka

Jakiego konkretnie żelu używałeś? Bo sama ostatnio kupiłam sobie durex czerwony i również mi nie podpasował własnie z tego powodu. Bardzo mnie piekło jak używałam ;/ Nie było to zbyt przyjemne. Unimile są moim zdainem lepsze chociaż ten czerwony również piecze. Nie wiem kto ich używa. Aktualnie stosuję libi gel. Fajny, zwieksza doznania jest o wiele milszy ponieważ ładnie pachnie. No i opakowanie ma lepszą pompkę ( jest wieksze). Kupiłam bo byłam ciekawa czy rzeczywiście bedzie zwiekszał odczucia podczas seksu i zwieksza

Odnośnik do komentarza
Gość Mirabelka

Jak najbardizej, używamy gumki i bez problemu można go stosować. Jeszcze mi się przypomniało o BeLover. Mam wersję forte ( z taką fioletową etykietką). Nie zwiększa odczuć ale daje mega poślizg tak więc jest o wiele przyjemniej. O wiele bardizej wydajny niż typowe zele. Poza tym nie ma zapachu.

Odnośnik do komentarza

Niezupełnie. Jest trochę inny. Bo o ile durex intense daje takie inne wrażenia ( ciepło potem zimno) To libi gel sprawia, że zwiększają się Twoje odczucia tam na dole. Na piszesz językiem czy palcami. Jesteś o wiele bardziej uwrażliwiona, tak wieć czujesz o niebo lepiej. No i fajniej nawilża. Jest mniej więcej w tej samej cenie co durex, ale opakowanie jest większe, tak więc powinien starczyć Ci na o wiele dłużej. Zamawiałam zawsze przez internet. Stacjonarnie libi gel nie widziałam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...