Skocz do zawartości
Forum

Ciąża?


Gość kasia

Rekomendowane odpowiedzi

hej kochane, proszę o pomoc, bo boje się, że mam omamy 🙁

 

od kilku dni czuje się na prawdę dziwnie, mam cały czas zawroty głowy i tak myślałam, że to może ciąża, ale robiłam kilka testów, pewnie za wcześnie. Dziś zrobiłam test o czułości 10, od razu po zamoczeniu testu dostrzegłam drugą kreskę. Jest bardzo blada, musiałam nieźle pokombinować, żeby bylo ją widać na zdjęciu. 

Jestem przed okresem jakieś 5/7 dni, nie wiem za bardzo, bo mam nieregularne cykle, tym bardziej, że to mój drugi cykl bez tabletek. Jak myślicie, po ilu dniach ponowić test? Nie chce na razie od razu lecieć na betę, bo boje się że stracę tą ciążę jak ostatnio 🙁

 

<ahref=https://zapodaj.net/feef89fe75c7d.jpg.html>IMG_20200509_052642.jpg</a>

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Monika

Hej. Polecam zrobić test w dniu spodziewanej miesiączki albo nawet kilka dni później 🙂 Kreska rzeczywiście jest prawie niewidoczna ale coś tam widać 🙂

Ja kilka dni temu też robiłam test. Nawet 2. I wyszły dwie ciemne krechy. Tylko że mnie od 2tygodni bolały sutki i piersi. Na początku myślałam że to przed okresem bo mam ogólnie nieregularne. Ale potem dochodziły bóle podbrzusza nie cały czas tylko czasami takie klocia jak by w jajnikach. No i w końcu jak wróciłam z pracy szłam spać poszłam do WC. Na papierze toaletowym zobaczyłam rozowa jasne krew myślałam że się zaczyna okres więc założyłam podpaskę i poszłam spać. Rano nie było nawet śladu. Wtedy zrobiłam 1 test i od razu pokazy się 2 ciemne kreski..

 

Także radzę ci jeszcze poczekać i zrobić za kilka dni. Pozdrawiam 🙂

 

Odnośnik do komentarza

Poczekaj jeszcze chwilkę do pierwszego dnia okresu. Kiedy planowałam ciąże, jak szalona pierwszy test robiłam tydzień po rzekomym zapłodnieniu, nic nie wyszło. A w pierwszy dzień okresu trzy testy wyszły pozytywnie 🙂

Odnośnik do komentarza

Jesteś w ciąży- kreska jest, liczy się jakakolwiek, wyblakła, delikatna itd. W przypadku braku ciąży nie ma nic w tym okienku. Najlepoej powtorz test jutro rano z nocnego moczu. U mnie obie ciąże zaczynały się jeszcze bledszymi kreskami (musiałam jak najwcześniej wykryć ciąże by zacząć przyjmować leki i dopiero wtedy szlam na betę).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...