Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość osonte

Brak ochoty na seks po porodzie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość osonte

Od chwili porodu mija już 5 miesiąc, a mi nie wraca ochota na seks. Co może być tego przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyczyn może być wiele, począwszy od zmęczenia, niewyspania, przez męża, który niewystarczająco się stara, po problemy hormonalne.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elegia

Przyczyn może być bardzo wiele i nie potrafię w związku z tym odnieść się do problemu. Odwidziłabym ginekologa, żeby wykluczyć problemy natury anatomicznej a potem najlepiej seksuologa. W każdym razie wiele kobiet kilka miesięcy po porodzie ma ten problem i często wynika to po prostu ze zmęczenia i skoncentrowania się na dziecku.  Pewną opcją są afrodyzjaki [reklama usunięta] i rzeczywiscie podnosi ochotę na seks 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ana

Spokojnie, to nic nie normalnego. Może być zmęczenie, trudny poród i strach, nie wspierający partner, wymagające dziecko... najważniejsze to porozmawiać z partnerem żeby on to rozumiał. Ja po każdym porodzie miałam tak min pół roku przez po prostu trudny porod zmęczenie i wymagające dzieci. Ja raczej w drugą stronę,  zadziwia mnie jak można już w połogu mieć ochotę. Każdy jest inny i ma inną sytuację. Tak jak pisałam na początku,  przede wszystkim rozmowa z partnerem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...