Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość PrzerażonaMama

Nifty Sanco Nipt Reaktywacja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zoe

Aga7878  bardzo mi przykro, że straciłaś swojego Aniołka:-( To przez co przeszłaś, to jedno z najbardziej traumatycznych doświadczeń, z jakimi kobietom przychodzi się mierzyć:-(  

Nas niestety niedawno, w najbliższej rodzinie, również dotknęła konieczność terminacji z powodu bardzo złożonego wielowadzia:-(  Cieszę się, że podchodzisz do tego tak odpowiedzialnie i poddajesz się badaniom. Nasi bliscy, obecnie w trakcie kolejnej ciąży, niestety nie wykonują żadnych badań poza podstawowym usg, pomimo, że ze względu na wiek i obciążony bardzo poważnie wywiad, mają wskazania do głębszej diagnostyki. Mieszkają za granicą, gdzie lekarze mają zupełnie inne podejście do tematu ciąży....:-( 

Sama również mam obciążony wywiad plus wiek i nie potrafiłabym spać spokojnie, cieszyć się ciążą bez badań... Jestem obecnie w 11 tygodniu i cały czas tkwię w takim dziwnym zawieszeniu...blokuję się podświadomie...nie planuję, nie wizualizuję co będzie, jak będzie, czy w ogóle będzie...często nad ranem budzą mnie burze myśli.......   Tak bardzo bym chciała, by wyniki Nifty przyniosły mi spokój, abym mogła zacząć cieszyć się tym najcudowniejszym doświadczeniem w życiu kobiety, jakim jest noszenie pod sercem nowego życia:-)

Z całych sił zaciskam kciuki za Twoje wyniki Aga i zdrowiutkiego dzidziusia:-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

W którym jesteś tygodniu? Kiedy planujesz wykonać test?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hiacynta

Ja robiłam Sanco plus. Czy któraś z Was zdecydowała sie na ten test? Jak go oceniacie? Ciekawi mnie kiedy przyjdą wyniki. Na ankiecie było, że 10 dni roboczych, z kolei w przychodni i na stronie mówili, 15. Próbka poleciała do USA. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zoe - jestem w 7 tyg. ciąży. Co do terminu, w którym będę wykonywać test to zechcę porozmawiać ze swoim lekarzem. Genetyk przy ciąży która była usuwana wskazał, by w następnej ciąży w 16 tyg rozważyć przeprowadzenie aminopunkcji. Istotne, że wskazał by rozważyć, a nie od razu przeprowadzić. Dlatego myślę, że mniej więcej w tym okresie będę robić testy genetyczne. 

Ja tak jak Ty - żyję dniem obecnym. Przy poprzedniej ciąży wszystkim pochwaliliśmy się zbyt wcześnie. Chodziłam do lekarza przez 3 mies., było że jest wszystko dobrze, podeszłam do badań prenatalnych i natychmiastowo zapadł wyrok - ciąża do usunięcia. Teraz z mężem fakt ciąży utrzymujemy w tajemnicy. Nie wybiegamy w przyszłość. Nie popadamy w euforię. Żyję nadzieją i nastawiam się, że będzie dobrze, ale nie robię planów. Lekarze podkreślali, że triploidia (błąd podczas zapłodnienia) to przypadek. Dwie ciąże na sto takie są i zazwyczaj ulegają tak wczesnemu poronieniu, że nawet kobieta nie zdąży się zorientować, że była w ciąży. I tego się trzymam.

Ja również trzymam kciuki za Twoje badania, żeby wypadły pomyślenie i żeby na świat przyszło zdrowe kochane maleństwo:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...