Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość PrzerażonaMama

Nifty Sanco Nipt - Reaktywacja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PrzerażonaMama

Dziewczyny! Nasze forum zostało skasowane prawdopodobnie. Zapraszam do dzielenia się swoimi przemyśleniami, badaniami, dobrym wieściami tutaj! 🙂 do zobaczenia!! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jena

Jak to się stało? Dobrze że zdążyłam całe przeczytać ale były tu na prawdę ważne info o tych testach... czemu akurat ten wątek??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PrzerażonaMama

Smutne to, bo umieszczane tam treści były dużą dawka wiedzy u nadziei dla mam ze słabym wynikiem pappy. 

mam nadzieje że dziewczyny wrócą i opowiedzą jak się skoczyły ich historie 🙂 @TikiTaki masz namiary na inne dziewczyny? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Izabela

Cześć Dziewczyny,

a jaki test najbardziej polecacie? Widziałam, że jeden Nifty jest wykkonywany w Chorwacji, drugi NIfty Pro w Chinach. Który polecacie? A może Sanco? Jestem w 13 tygodniu ciąży. Chciałabym zrobić jeszcze w tym tygodniu.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jena

Może najlepiej porozmawiać z lekarzem i ustalić jaki test najlepszy ? Ja mam w pr,yszlym tyg wizytę i usg prenatalne zobaczymy co tam słychać i wtedy ustalimy jaki test. Zapisałam się wstępnie na Nifty pro bo ma ubezpieczony wynik. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PrzerażonaMama

Ja robiłam Sanco, wynik był w 4 dobie po pobraniu.

ogolem dziewczyny tutaj nie polecały testów poszerzonych tzn tych sanco i nifty pro, bo często głupoty wychodziły - nie są tak czułe jak te testy podstawowe i jeszcze niedopracowane. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Issi29

Hej dziewczyny, również dołączam do wątku, szkoda, że tamten usunięty.  Ja mając pośrednie ryzyko ZD  ( 1:700), zrobiłam wczoraj test SANCO. Jestem ciekawa jak długo poczekam na wynik -piszą, że maksymalnie 5 dni roboczych, ale zobaczymy.

USG idealne, ale Wolna Beta zawyżyła wynik. Trzymajcie się ciepło kochane mamy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przerazona - dziękuję ślicznie za namiary na to forum, od wczoraj siedze i sprawdzam co się stalo z naszym forum. Nie mam namiarow na pozostale dziewczyny jedynie ich nicki ake w szczatkowej formie np. Lorei czy MM. Jak ich odnalezc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PrzerażonaMama

@Issi29 Ja robiłam Sanco, wynik był w 4 dobie po pobraniu. Chyba prócz przypadku, że coś się wydarzyło z próbką nie bylo sytuacji, że spóźniali się z wynikiem. 
@TikiTaki nie ma za co 😉 kurczę też nie pamietam nicków dziewczyn, poza tym jak nie są zarejestrowane tylko mają status „gość” to nie da się ich tu ściągnąć 😞 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aniołekona

Skasowało się  całe forum 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lorelei26

Cześć dziewczyny, odnalazłam was. Przypomnę się USG prawidłowe, biochemia bardzo zła. Ryzyko zespołu Downa 1:27. 28 kwietnia urodziłam siłami natury paulinke, 3800 g i 57 cm. Pediatra która ja oglądała po porodzie twierdzi że nawet nie przyszłoby jej do głowy podejrzewać zd. Robiłam sanco podstawowe. Chciałam jeszcze tylko dodać, że nieraz dziewczyny pisały że zła biochemia może oznaczać późniejszy stan przedrzucawkowy, kłopot z łożyskiem czy hipotrofie płodu. Ja nic nie brałam ( typu acard) i żadna z tych rzeczy u mnie nie wystąpiła. Pappa odebrała mi i mężowi pół roku życia. Cały czas jeszcze siedzi we mnie ten strach. Dziękuję matce Bożej różańcowej z Pompejów za opiekę i wam wszystkim za każde słowo wsparcia. Trzymam za wszystkich kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość TikiTaki
59 minut temu, Gość Lorelei26 napisał:

Cześć dziewczyny, odnalazłam was. Przypomnę się USG prawidłowe, biochemia bardzo zła. Ryzyko zespołu Downa 1:27. 28 kwietnia urodziłam siłami natury paulinke, 3800 g i 57 cm. Pediatra która ja oglądała po porodzie twierdzi że nawet nie przyszłoby jej do głowy podejrzewać zd. Robiłam sanco podstawowe. Chciałam jeszcze tylko dodać, że nieraz dziewczyny pisały że zła biochemia może oznaczać późniejszy stan przedrzucawkowy, kłopot z łożyskiem czy hipotrofie płodu. Ja nic nie brałam ( typu acard) i żadna z tych rzeczy u mnie nie wystąpiła. Pappa odebrała mi i mężowi pół roku życia. Cały czas jeszcze siedzi we mnie ten strach. Dziękuję matce Bożej różańcowej z Pompejów za opiekę i wam wszystkim za każde słowo wsparcia. Trzymam za wszystkich kciuki.

Boze co za cudowne wieści. A tak czekalam na nie i sie zastanawiałam czy sie w ogole odnajdziemy. Gratulacje Kochana😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PrzerażonaMama
2 godziny temu, Gość Lorelei26 napisał:

Cześć dziewczyny, odnalazłam was. Przypomnę się USG prawidłowe, biochemia bardzo zła. Ryzyko zespołu Downa 1:27. 28 kwietnia urodziłam siłami natury paulinke, 3800 g i 57 cm. Pediatra która ja oglądała po porodzie twierdzi że nawet nie przyszłoby jej do głowy podejrzewać zd. Robiłam sanco podstawowe. Chciałam jeszcze tylko dodać, że nieraz dziewczyny pisały że zła biochemia może oznaczać późniejszy stan przedrzucawkowy, kłopot z łożyskiem czy hipotrofie płodu. Ja nic nie brałam ( typu acard) i żadna z tych rzeczy u mnie nie wystąpiła. Pappa odebrała mi i mężowi pół roku życia. Cały czas jeszcze siedzi we mnie ten strach. Dziękuję matce Bożej różańcowej z Pompejów za opiekę i wam wszystkim za każde słowo wsparcia. Trzymam za wszystkich

Cudownie to czytać!! Wielkie gratulacje :))) zazdroszczę, że masz już to za sobą 🙂 mam nadzieje że za trochę ponad dwa tygodnie będę mogła napisać to samo 🙂 

duzo zdrówka dziewczyny!! 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Issi29

Dostałam wyniki!! Zdrowy chłopczyk! Buziaki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anxiety

Hej,

ja mam odmienna sytuacje. Brak kości nosowej w 13 tyg ciąży. Poza tym wszystkie inne wskaźniki usg i biochemia perfekcyjne. Zrobiłam podstawowe SANCO i wyniki są prawidłowe. Mam nadzieję, że w październiku urodzę zdrową dziewczynkę! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PrzerażonaMama

Super dziewczyny! Świetne wiadomości 🙂 teraz trzymać tylko kciuki do szczęśliwego rozwiązania żeby było dobrze, zdrówka i cieszcie się ciążą :):*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jena

Dzisiaj miałam pobranie Nifty pro , ginekolog nie stwierdził nieprawidłowości w obrazie usg,  ale dla spokoju zrobilam. Próbki lecą do Chin DHLem, niby wynik po max 2 tyg, zobaczymy. Jestem spokojna bo ciaza przebiega bez niepokojących objawów, widziałam wszystkie kończyny,  bijace serduszko , nosek, musi być dobrze !!! Pozdrawiam Was. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PrzerażonaMama

@Jena trzymam kciuki za prawidłowy wynik! 😉 daj koniecznie znać 🙂 

a za trochę ponad tydzień @TikiTaki będziemy miały swoje kruszyny poza brzuchem 😀jak nastrój kochana? Mnie męczą skurcze przewidujące, już na IP wylądowałam 😕 dziś ostatnia wizyta u ginekolog 😱

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość TikiTaki

Przerazona - witam w klubie, ja tez bylam na IP ale z powodu przyspieszonego tetna Malej (160). Wyslal mnie tam moj lekarz zeby skontrolowac. Potrzymali mnie jeden dzien i dzis wypuscili do domu choc rozwazali czy nie zrobic juz cesarki. Za tydzien mam jechac na kontrolne ktg i jak znowu tyle bedzie to nie wykluczone ze przyspiesza cesarke. Ojj jak ja już bym chciała miec Mala przy sobie. Aha co do wysokiego tetna stwierdzili ze to przez moje nerwy (wysokie ciesnienie) lub mala ilosc płynów.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PrzerażonaMama

heh Ja dziś byłam u mojej Pani doktor i jednak rodzimy 21.05! Mówi, że blizna po poprzednim cc coraz bardziej cienka a mała już ma koło 3900g, wiec nie ma na co czekać. 
Oby u Ciebie wszystko było dobrze, ciesze się że Cię wypuścili - nerwy mamy na pewno dobrze nie działają na maleństwo wiec moze to to. Trzymam kciuki!! I jesteśmy w kontakcie dziewczynki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość TikiTaki
13 godzin temu, Gość PrzerażonaMama napisał:

heh Ja dziś byłam u mojej Pani doktor i jednak rodzimy 21.05! Mówi, że blizna po poprzednim cc coraz bardziej cienka a mała już ma koło 3900g, wiec nie ma na co czekać. 
Oby u Ciebie wszystko było dobrze, ciesze się że Cię wypuścili - nerwy mamy na pewno dobrze nie działają na maleństwo wiec moze to to. Trzymam kciuki!! I jesteśmy w kontakcie dziewczynki 🙂

No to sie bedzie dzialo w przeciagu najbliższego tygodnia/półtora. Ja kontrolne ktg mam w środę ale mam przyjsc juz z walizka bo moze tez szybciej cesarka bedzie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hiacynta

Cieszę się, że Wasze testy wyszly dobrze.

Ja się zdecydowałam na Sanco plus. Próbka leci do Stanów. Wynik za 15dni roboczych. 

Ginekolog mówił że lubi najbardziej Sanco lub Harmony czy Panoramę. Sanco plus podobno na razie testują. Jednak się zdecydowaliśmy na wersję rozszerzona. 

Zostaje cierpliwie czekać😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość TikiTaki
25 minut temu, Gość Hiacynta napisał:

Cieszę się, że Wasze testy wyszly dobrze.

Ja się zdecydowałam na Sanco plus. Próbka leci do Stanów. Wynik za 15dni roboczych. 

Ginekolog mówił że lubi najbardziej Sanco lub Harmony czy Panoramę. Sanco plus podobno na razie testują. Jednak się zdecydowaliśmy na wersję rozszerzona. 

Zostaje cierpliwie czekać😉

A co bylo nie tak, ze zdecydowalas sie na test Nipt?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hiacynta

Jak do tej pory wszystko było ok. USG genetyczne też w porządku. 

Ale chcemy mieć większą pewność. 

Większość moich koleżanek robiła te testy nawet jak rodzily kilka lat temu będąc mlodszymi. Ja mam już wiek na refundację PAPPY, więc choćby dlatego 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość TikiTaki

Dziewczyny a zwlaszcza Przerazona - URODZILAM dzis w nocy. Odeszly mi wody, potem przyszły mocne skurcze bardzo szybko. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...