Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Klaudia

proszę o opinię

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Klaudia

Hej, słuchajcie sprawa wygląda tak, że nie wiem kiedy powinnam dostać okres (pierwszy cykl bez tabletek, prawie drugi) ale czuję się strasznie dziwnie.

Mam nudności, kręci mi się w głowie, brak apetytu, bóle brzucha jak na okres, ogromne bóle piersi.

Zrobiłam dziś test tak ok 13 niestety,bo już nie mogłam wytrzymać. Jeden w ogóle nie wyszedł, a drugi właśnie taki jak na zdjęciu. Dodałam trochę kontrastu, bo tak na żywo bardzo nie widać.

https://zapodaj.net/87896e34dccbe.jpg.html

Co myślicie? Dodam, że robiłam 14 i 16 kwietnia beta Hcg ( najpierw 17.7 a później spadła do 6.8) i miałam plamienie.

Wynik pokazał się taki po kilkunastu minutach, takie nie wiadomo co. W sobotę zrobię ponownie test, ale tak chciałam spytać, bo nie daje mi to spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość roberta

ja od kiedy odstawiłam tabletki to sprawdzam swój cykl na monitorze cyklu Cyclotest My Way, moim zdaniem najdokładniejsze urządzenie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 29/4/2020 o 9:49 PM, Gość Klaudia napisał:

Hej, słuchajcie sprawa wygląda tak, że nie wiem kiedy powinnam dostać okres (pierwszy cykl bez tabletek, prawie drugi) ale czuję się strasznie dziwnie.

Mam nudności, kręci mi się w głowie, brak apetytu, bóle brzucha jak na okres, ogromne bóle piersi.

Zrobiłam dziś test tak ok 13 niestety,bo już nie mogłam wytrzymać. Jeden w ogóle nie wyszedł, a drugi właśnie taki jak na zdjęciu. Dodałam trochę kontrastu, bo tak na żywo bardzo nie widać.

https://zapodaj.net/87896e34dccbe.jpg.html

Co myślicie? Dodam, że robiłam 14 i 16 kwietnia beta Hcg ( najpierw 17.7 a później spadła do 6.8) i miałam plamienie.

Wynik pokazał się taki po kilkunastu minutach, takie nie wiadomo co. W sobotę zrobię ponownie test, ale tak chciałam spytać, bo nie daje mi to spokoju.

Hej. Może ja ci opowiem o mojej sytuacji. Ogólnie okres mam różnie czyli trochę nieregularny. Od tygodnia bolały mnie piersi gdy 1 dzień zaczęły boleć mnie sutki miałam także takie skurcze w podbrzuszu macicy co prawda nie cały czas tylko czasami mnie łapały i trwały 4 dni. Potem tylko ból sutkow który z dnia na dzień bardziej się nasilał. Aż zaczęły boleć całe piersi przy lekkim dotyku.  A i dodam że raz na drugi dzień odkąd to wszystko się zaczęło raz miałam młodości po śniadniu ale może to od tego co zjadłam. No i zrobiłam test. A na nim dwie duże czerwone krechy. Za kilka dni zrobię drugi i umowie się do ginekologa.

A ty może odczekaj jeszcze tydzień po tygodniu zrób. A jak nie to może idź do ginekologa 🙂 Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zuza

Pierwszy test domowy w pierwszy dzień cyklu nowego czyli w dzień spodziewanej miesiączki, później beta i ginekolog. A może spróbuj sprawdzać sobie dni płodne, ja miałam przy staraniach taki co ze śliny pokazywał czy jest owulacja czy nie, i sprawdzał się, a fajne że był wielokrotnego użytku, zaoszczędziłam kilka złotówek 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...