Skocz do zawartości
Forum

Starania o ciąże - skoki i spadki temp.


Gość Xsyla256

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim. Ostatnio zaczęłam starać się o dzidziusia. Nie są to starania na siłę. Współżyjemy z przyjemności oczywiście nie pomijamy dni płodnych. W tym cyklu owu potwierdzone testami ovumi. Po owu źle się czułam temperatura itd. Po ok 7 dniach po owu spadła mi wczoraj temp do 36,2 a dziś wskoczyła do 37,4. Wczoraj kilka godzin przed spadkiem temp miałam klocie po lewej stronie silne przez kilka sekund. Z dwa miesiace temu miałam badania ginek.i z jajnikami wszystko okej więc wykluczam problemy. Nie nastawiam się na zafasolkowanie bo wiadomo jak to bywa, ale wpisuje się tu bo może ktoras z was coś podpowie, dopowie a może stwierdzi. 

Odnośnik do komentarza

Dwie temperatury to trochę mało żeby coś podpowiedzieć....lepiej by było gdybyś wrzuciła wykres temperatur, aaaale wydaje mi się że temp 36,2* jeśli spadła poniżej linii podstawowej (a raczej pewnie tak jest) to nie udało się, chyba że jest !jednodniowy! spadek o 2* to szanse są, jeśli jest więcej spadków w cyklu to napewno się nie udało

Odnośnik do komentarza

U mnie w czasie owulacji zawsze albo prawy albo lewy jajnik boli, nie staram się o dziecko, zabezpieczam się mechanicznie diafragma dopochwową więc normalnie miesiączkuję, wzrosty temperatury to normalne, pewnie zawsze tak miałaś tylko wcześniej tego nie śledziłaś 

Odnośnik do komentarza

No moim zdaniem najlepszy jest monitor płodności Afrodyta Smart. Badanie ze śliny, poziom lh i wiadomo kiedy ma nastąpić owulacja. Jeśli to nie wystarczy to wtedy usg u gina, ale na aplikacji Afrodyta zapisują się wyniki z monitora wieć można pokazać lekarzowi na wizycie, jak to się układa

Odnośnik do komentarza
W dniu 4/6/2020 o 2:39 PM, Gość Azja napisał:

Zainwestuj w dobry monitoring cykli u mnie w czasie starań sprawdził się cyklotester myway 

Polecam Cyclotest tak samo. Jest dokładny, bo poza temperaturą zapisujesz inne informacje, które mają wpływ na cykl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...