Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość mamaAmelii

sandałki dla dzieci

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mamaAmelii

Witam czy któraś z mam pomoże mi w doborze sandałka dla dziecka?  zastanawiam się nad sandałem na dwa rzepy ale słyszałam również o trzech i nie wiem tylko które będą lepsze. Poproszę o jakieś opinie z góry będę wdzięczna 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość blondi19823

Witam jeżeli mogę pomóc to wszystko zależy czy dziecko ma wadę stóp czy tylko chce Pani profilaktycznie kupić sandałki?? dwa rzepki zazwyczaj są własnie profilaktyczne i nosic może praktycznie każde dziecko, natomiast na trzy jak Pani pyta to juz raczej gdy dziecko ma wadę  taka jak np koslawość kolan. Polecam poczytac  na temat firmy memo i napewno dowie sie Pani dokładnych informacji. Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

obsługa sklepu z butkami ortopedycznymi na pewno doradzi najlepiej 😉 Zgadza się, że wszystko zależy od ewentualnej wady bądź też chęci działań profilaktycznych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mamaAmelii

Dziękuje za tak szybkie odpowiedzi:) ale faktycznie macie rację, zapoznałam się ze stroną memo i naprawdę widzę, że mają bardzo duży wybór jeżeli chodzi o sandałki. Moje dziecko na chwile obecną nie ma wady więc zdecyduje się na sandałki na dwa rzepy tym bardziej, że widzę na portalach ,że sklep mają w łodzi więc się wybiorę  .Zdrowych dni życzę:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miśka2205

Ja zachęcam do kupna sandałków w sklepie memo. Wszystkie sandały są tej firmy profilaktyczne więc jak najbardziej polecam zakup. U mnie dzieci też nie maja wady ale dbam o to aby stopy rosły zdrowo a wykonanie z solidnego materiału  gwarantuje , że noga oddycha, ogromny wybór kolorystyczny tez sprawił, że dzieci noszą z uśmiechem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zonusia2015

Ja kupowałam dla swoich dzieci w sklepie w łodzi własnie memo ale z tych cen outlet. doswiadczenie pracowników pozwoliło mi dobrac odpowiedni model i wysokosc sandała a przy okazji kupiłam tez od razu buciki zakryte takie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też potrzebuję jakichś letnich bucików dla mojego 3-latka i zastanawiam się, które kupić na stronie 5-10-15 https://www.51015kids.eu/chlopiec-2-7-lat . To bardzo fajny sklep z dobrej jakości asortymentem, który poleciła mi moja przyjaciółka. Ona już od dawna robi w nim zakupy dla swoich maluchów. Może bym zamówiła też jakieś kapcie dla małego, bo po wakacjach idzie do przedszkola.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...