Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyna wyjezdza na szkole policealna, co robić?


Gość bomba123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Moja dziewczyna (Sara) ma 19 lat ja (Błażej) mam 17, jesteśmy ze sobą od 2,5 roku. Chodzimy do tego samego lo i mieszkamy od siebie 8 km. Nasze relacje są na głębokim poziomie, kochamy cie, mało klocimy, rozumiemy się w prawie każdej kwestii, szukamy kompromisów i jest bardzo dobrze. Niestety Sara ma matury w czerwcu i pod koniec czerwca przeprowadza się do Gdańska i tam będzie na szkole policealnej a mi tutaj zoztaje jeszcze dokończyć 2 i 3 klase lo. Planowałem skończyć tu 2 klase i na 3 wyjechac do niej i tam skończyć,to rok rozlaki. Rozmawialiśmy o związku na odległość ale ona sie strasznie boi, że jak to nie wypali bo ta rozlaka nas rozdzieli od siebie to będziemy mieć do siebie później ogromny żal... Spotkania tez ciężko ( kolo 2 na miesiąc) bo będzie miała zajęcia sobota niedziela a od pon do pt praca. Więc ciężko to będzie zgrać... Ona nie wie czy chce takiego związku na odległość. Ale są trzy opcje, jedna dla mnie ciężka i trudna bo zostawiam tutaj praktycznie wszystko procz własnej niej, znajomych, kolegów, rodzinę. Przeprowadzam się razem z nia pod koniec czerwca i razem mieszkamy i w Gdańsku kończę 2 i 3 klase liceum i potem tam studia i ciagle będziemy się mieć na codzien. Druga opcja to taka, że kończymy nasz związek i kazdy idzie w swoją stronę co będzie trudne... Lub 3 opcja próbujemy na odległość, ale niestety ta opcja ją bardziej odsuwa bo jak mówiłem boi się tego. Zanim ktos napisze odpowiedź żeby mi w jakiś sposób pomóc, podpowiedzieć to chce powiedzieć, że jestem juz dorosły pod względem psychicznym i czuję się odpowiedzialny za swoje czyny i decyzję. Kochamy się i chcemy ze sobą być ale może ktoś mi dobrze poradzi w tej sytuacji bo taka miał albo również komuś doradzał? Dzięki za odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...