Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
kasiunia1

Dzień Matki - jaki prezent?

Rekomendowane odpowiedzi

Już niebawem Dzień matki więc czas najwyższy pomyślec o jakimś prezencie.Uważam ,że prócz tradycyjnych prezentów typu kwiatek czy może czekolada fajnie dołączyć coś oryginalnego zoś co sami zrobimy lub przygotujemy. Mam tu na myśli fotoksiążkę, już raz zamówiłam zresztą coś takiego https://www.cewe.pl/ w CEWE właśnie i przyznam ,że jakość mnie bardzo miło zaskoczyła. Co o tym myślicie ? Czy nasze mamy będą zadowolone z takiego prezentu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój prezent jest na pewno niecodzienny . Moja mama uwielbia oglądać filmy a w szczególności Polskie jednak przez epidemię nie obejrzała sobie Zenka:( Więc postanowiłam jej wykupić abonament na VOD i teraz ogląda kiedy chce i co chce :) Oczywiście obie obejrzałyśmy Zenka bo by mi nie darowała , ale spoko film więc dałam radę chociaż za disco polo nie przepadam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kaśka

Przesyłam Wam treść reklamy fajnej firmy działającej w Kielcach, mają też wysyłkę:
Nowe wzory 😁
💥 - 20% z kodem DLAMAMY 💕
Koszulki już od 40zł
Komplety mama + córka od 70 zł 🤩

Koszulkowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kasiunia1 - ja w zeszłym roku robiłam na Dzień Mamy Cewe fotoksiążkę - i mama była bardzo zadowolona. Od tamtej pory robie taki prezent z każdej okazji, która się nadaje ;) Raz nawet jak się pomyliłam w opisie przy jednym zdjęciu to mogłam to poprawić i zrobili mi drugą książkę zupełnie za darmo. W tym roku też zrobiłam  i mamie i tacie na Dzień Ojca. Ciekawa jestem jego reakcji :) Bo też zawsze jest problem co dać tacie - a taki fotoalbum ze wspomnieniami to zawsze fajna rzecz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...