Skocz do zawartości
Forum

Krem na zmarszczki pod oczami Richevon


Gość Ainna

Rekomendowane odpowiedzi

Czy któraś z Was boryka sie z problemem zmarszczek pod oczami? Mam dwie wieksze bruzdy no i sporo niewielkich bo mam wrazenie, że skóra pod oczami jest cienka jak pergamin. Mam dopiero 25 lat, kiedyś nie miałam tych zmarszczek ale zrobiły mi sie w ostatnim czasie. Ogolnie jak patrzę po swoich znajomych to nie mają takich zmarszczek i niestety sama zostałam obdarzona takim zaszczytem 😞 Ogolnie żadnych innych zmarszczek nie mam na twarzy i szukam kremu, który rzeczywiscie mi pomoże. Obecnie uzywam Ziaji ale jej działanie to placebo. Ogólnie natrafiłam na artykuł o richevon:

https://www.rmf24.pl/ciekawostki/news-krem-pod-oczy-richevon-eye,nId,4307555

Na rmf i zastanawiam się czy warto jest w niego zainwestować? Czy któraś z Was używała tego kremu i napisze czy działa? 

Odnośnik do komentarza

Witaj w klubie. Sama mam lat 35 i w sumie sporo zmarszczek pod oczami, które jednak stopniowo udaje mi sie wyeliminowac, a przynajmniej powstrzymać powstawanie nowych. Richevonu używam i polecam. Krem moze tani nie jest ale jak wczytasz sie w rankingi kosmetyków to jest on na wysokich miejscach https://oretykobiety.pl/rankingi/krem-pod-oczy-przeciwzmarszczkowy-zestawienie-najlepszych-kosmetykow/ Tak wiec moim zdaniem warto jest sie nad nim zastanowić. W moim przypadku zmarszczki są powodowane po prostu wiekiem, niestety ale w tym wieku mozna się spodziewać wysypu. Jednak w Twoim przypadku podejrzewam, ze są wynikiem kiepskiego nawilżenia skóry. Richevon powinien Ci pomóc.W zasadzie to pierwszy krem pod oczy, który używam i który coś robi

Odnośnik do komentarza

Ja również mogę polecić, richevon to moje ostatnie odkrycie i jest wprost rewelacyjny. Krem bardzo dobrze ujędrnia skórę wokół oczu i ją nawilża. Nie obciąża, no i co najwazniejsze nie uczula. Okolice oczu są dla mnie bardzo ważne, dbam, aby nie pojawiały się cienie i opuchlizna pod oczami, ogólnie rowniez mam sklonność dla zmarszczek tak wiec jeśli kupuje sobie krem to staram sie wybierać te o lepszym składzie. Jak do tej pory richevon również jest moim najlepszym kremem pod oczy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 28/4/2020 o 8:00 AM, Gość Ainna napisał:

Czy któraś z Was boryka sie z problemem zmarszczek pod oczami? Mam dwie wieksze bruzdy no i sporo niewielkich bo mam wrazenie, że skóra pod oczami jest cienka jak pergamin. Mam dopiero 25 lat, kiedyś nie miałam tych zmarszczek ale zrobiły mi sie w ostatnim czasie. Ogolnie jak patrzę po swoich znajomych to nie mają takich zmarszczek i niestety sama zostałam obdarzona takim zaszczytem 😞 Ogolnie żadnych innych zmarszczek nie mam na twarzy i szukam kremu, który rzeczywiscie mi pomoże. Obecnie uzywam Ziaji ale jej działanie to placebo. Ogólnie natrafiłam na artykuł o richevon:

https://www.rmf24.pl/ciekawostki/news-krem-pod-oczy-richevon-eye,nId,4307555

Na rmf i zastanawiam się czy warto jest w niego zainwestować? Czy któraś z Was używała tego kremu i napisze czy działa? 

Wygląda po INCI na bardzo spoko. Uwielbiam kremy pod oczy i ten bym nawet planowała kupić po tym składzie. Nie mam go osobiście, ale zastanawiałabym się nad kupnem - taką odp. CI dam,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...