Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ainna

Krem na zmarszczki pod oczami Richevon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ainna

Czy któraś z Was boryka sie z problemem zmarszczek pod oczami? Mam dwie wieksze bruzdy no i sporo niewielkich bo mam wrazenie, że skóra pod oczami jest cienka jak pergamin. Mam dopiero 25 lat, kiedyś nie miałam tych zmarszczek ale zrobiły mi sie w ostatnim czasie. Ogolnie jak patrzę po swoich znajomych to nie mają takich zmarszczek i niestety sama zostałam obdarzona takim zaszczytem 😞 Ogolnie żadnych innych zmarszczek nie mam na twarzy i szukam kremu, który rzeczywiscie mi pomoże. Obecnie uzywam Ziaji ale jej działanie to placebo. Ogólnie natrafiłam na artykuł o richevon:

https://www.rmf24.pl/ciekawostki/news-krem-pod-oczy-richevon-eye,nId,4307555

Na rmf i zastanawiam się czy warto jest w niego zainwestować? Czy któraś z Was używała tego kremu i napisze czy działa? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika

Witaj w klubie. Sama mam lat 35 i w sumie sporo zmarszczek pod oczami, które jednak stopniowo udaje mi sie wyeliminowac, a przynajmniej powstrzymać powstawanie nowych. Richevonu używam i polecam. Krem moze tani nie jest ale jak wczytasz sie w rankingi kosmetyków to jest on na wysokich miejscach https://oretykobiety.pl/rankingi/krem-pod-oczy-przeciwzmarszczkowy-zestawienie-najlepszych-kosmetykow/ Tak wiec moim zdaniem warto jest sie nad nim zastanowić. W moim przypadku zmarszczki są powodowane po prostu wiekiem, niestety ale w tym wieku mozna się spodziewać wysypu. Jednak w Twoim przypadku podejrzewam, ze są wynikiem kiepskiego nawilżenia skóry. Richevon powinien Ci pomóc.W zasadzie to pierwszy krem pod oczy, który używam i który coś robi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rossi

Ja również mogę polecić, richevon to moje ostatnie odkrycie i jest wprost rewelacyjny. Krem bardzo dobrze ujędrnia skórę wokół oczu i ją nawilża. Nie obciąża, no i co najwazniejsze nie uczula. Okolice oczu są dla mnie bardzo ważne, dbam, aby nie pojawiały się cienie i opuchlizna pod oczami, ogólnie rowniez mam sklonność dla zmarszczek tak wiec jeśli kupuje sobie krem to staram sie wybierać te o lepszym składzie. Jak do tej pory richevon również jest moim najlepszym kremem pod oczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...