Skocz do zawartości
Forum

Starania teraz


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo bym chciała zajść w ciąże, jednak jestem po dwóch poronieniach i boję się, że jakby się teraz udało, to będzie problem z opieką w związku z tą kwarantanną. Staramy się od dwóch i pół roku, ale teraz zaprzestać? Nie wiem, czy teraz to rozsądne, z drugiej strony, skora miałoby być wszystko dobrze, to będzie... Czy wy teraz w tych miesiącach robicie pauzę od starań, czy jednak nie ?

Odnośnik do komentarza

Jestem obecnie w 16 tyg ciąży i dajemy radę 🙂 wiadomo, że jest trudno przez tą obecną sytuację, ale jeśli chcecie dzidziusia to najlepiej przestańcie się starać zacznijcie się kochać spontanicznie i wtedy się uda 🙂

A jeśli chodzi o te poronienia znalazłaś przyczynę? Robiłaś badania tarczycy? Ja straciłam maleństwo w sierpniu I winna była właśnie tarczyca 😞

teraz synek pięknie rośnie i wszystko jest w jak najlepszym porządku czego życzę i Tobie 🙂

Odnośnik do komentarza
W dniu 27/4/2020 o 3:04 PM, Gość Anna napisał:

Bardzo bym chciała zajść w ciąże, jednak jestem po dwóch poronieniach i boję się, że jakby się teraz udało, to będzie problem z opieką w związku z tą kwarantanną. Staramy się od dwóch i pół roku, ale teraz zaprzestać? Nie wiem, czy teraz to rozsądne, z drugiej strony, skora miałoby być wszystko dobrze, to będzie... Czy wy teraz w tych miesiącach robicie pauzę od starań, czy jednak nie ?

Może monitor cyklu? Zawsze jakaś kontrola w domu, a słyszałam że te niemieckie monitory cyklu są spoko

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Gość zaciekawiona napisał:

Hej Asienka a czemu tarczyca??? Jaki miałas wynik ?? zaciekawiło mnie to bo ja jestem po 2 poronieniach z TSH 2,89 i lekarz dopiero teraz poinformował mnie że przy staraniach najlepiej żeby TSH wynosilo 1-1,5 .....

No to pora iść do endokrynologa, aby obniżyć TSH. Ja przy takim zaszłam w ciążę, ale przez całą ciążę byłam pod opieką endokrynologa, przepisał euthyrox i obniżyło się

Odnośnik do komentarza
Gość zaciekawiona

Akurat w poniedziałek mam wizytę u swojego ginekologa, wstepnie jesteśmy umowieni że własnie dostanę receptę na obniżenie tarczycy,miałam juz dostac miesiac temu ale przez koronawirusa wszystko sie przesunelo. I tak sie zastanawiam czy jeśli umówię sie osobno do endokrynologa czy wniesie to coś do mojej sytuacji....<mysli>...

A tak pomijajac TSH Powiedzcie mi dziewczyny jaki miałyście poziom LH I FSH na poczatku cyklu ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...