Skocz do zawartości
Forum

Kabina prysznicowa czy wannna


Gość Wolnii

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawialiśmy się nad tym niedawno bo kupiliśmy mieszkanie po innych ludziach i postanowilismy jednak zrezygnować z wanny Aktualnie je remontujemy i ze względu na dziecko kupujemy kabinę prysznicową z wysokim brodzikiem. 

Ogólnie fotek tutaj nie wstawię bo lazienka jest obecnie tak jak pisałam totalnie rozgrzebana ale jak ją skończę to chętnie się pochwalę tutaj jak to wyglada 😛

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu
Odnośnik do komentarza

to zależy co kto woli... Osobiście jestem za kabina, na wannę to trzeba mieć czas. Mnie wieczorem senność zbiera to do wanny nawet nie wchodzę bo boje sie ze zasnę. Wanna przydaje się a) przy dziecku- zeby sie tam kapało, zazwyczaj dzieci małe boja sie prysznica ; b) by cos zamoczyć, w rękach uprać. Oba te problemy zastąpisz wysokim brodzikiem. Mnie osobiście podoba sie prysznic bez brodzika, same płytki ale ja mieszkam w domu i mam dwie łazienki wiec mogę mieć to i to. W wannie kąpie się tylko córka, my tylko i wyłącznie prysznic. Zależy co kto lubi i potrzebuje. Jeśli kabina to ważna jest szczelność i zeby była łatwo czyszczącą, system anticalc itp jeśli macie twardą wodę.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze i drugie rozwiązanie ma swoje zalety. Wydaje mi się jednak, ze w łazienkach bardzo małych lepiej spisze się kabina, która jest wygodniejsza na co dzień Zajmuje rownież mniej miejsca, tak więc łazienka staje się bardziej przestronna oraz wygodna w użytkowaniu.

Dobrze jeset się tutaj jednak zastanowić nad systemem otwierania takiej kabiny. W sytuacji, w ktorej kabina jest otwierana drzwiami suwanymi, możecie mieć problemy z czyszczeniem. Wygodniejsze są tradycyjnie otwierane drzwi:

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja mam prysznic, bo jest wygodniejszy. Tylko czyszczenie go było dla mnie zawsze problematyczne – dopóki nie odkryłam bardzo skutecznych środków czystości.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Kabiny prysznicowe są bardzo popularnym rozwiązaniem w łazienkach o małych rozmiarach. Są one wygodne w użytkowaniu i łatwe w utrzymaniu czystości. Przy wyborze kabiny należy zwrócić uwagę na jej rozmiar i kształt, aby zmieścić się w przestrzeni łazienki. Należy również zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonana jest kabina, ponieważ powinien on być trwały i łatwy w czyszczeniu. Ponadto należy upewnić się, że kabina ma odpowiednią ilość funkcji, takich jak wielostopniowe natryski, słuchawki prysznicowe, masujące dysze i komfortowe siedzisko. Należy również upewnić się, że kabina posiada gwarancję na długi okres użytkowania.
[reklama usunięta]


 
image.png.3d36b1c33485247faa09173abf36d610.png
Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...