Skocz do zawartości
Forum

Testy owulacyjne


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina 28

Pare miesięcy bawilam sie w testy owulacyjne i jak sa 2 kreski takie same to owulacja nastąpi w ciagu 24-36czy 48 godzin... I tak zawsze robilam...  Oczywiscie tak robiłam i nie zaszlam e ciążę... A że lubię kombinować to postanowilan inaczej zrobić... Testowalam zawsze 2 razy dziennie, i jak widzialam ze kreska robi się ciemniejsza ale brakowalo ciut aby byla taka sama to wtedy sie kochalam z mezem... I tylko wtedy przed tym dniem 4 dni przerwy i dopiero po tygodniu wspolzylismy i teraz jestem w 13 tygogniu ciazy 😁 także próbuje chociaż raz tak spróbować może akurat tak jak u mnie sie sprawdzi 😁

Odnośnik do komentarza

Tak Kasia, zawsze będą dwie kreski.

Paulina 28, u mnie sytuacja podobna do twojej, z tym że my serduszkowaliśmy dzień przed pozytywny paskiem owulacyjnym♥️, w dniu pozytywy♥️ (wyszedł rano taki nie do końca pozytywny), dzień przerwy (negatywy) i na drugi dzień♥️też przy negatywnym i udało się zajść w te 3 dni. Gdy próbowaliśmy od pozytywnego testu owu to nie wychodziło aaaaa dopiero gdy robiłam testy rano i wieczorem to tak😉

Paulina rąk z ciekawości, co będziesz mieć?ja dziewczynke😊

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Tola- prawdopodobnie córeczkę bede miała ale w połowie maja mam kolejna wizytr i czekam na potwierdzenie  😁 

No właśnie cos musi byc w tym, ze jak kocha się w pozytywny test to nic nie ma dziwne, ale dobrze ze nam się udalo 😍😍

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...