Skocz do zawartości
Forum

Krem na rozstępy Strialys


Gość Mariola

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny pomóżcie mi bo obecnie jak patrzę się w lustro to widzę jedynie rozstępy na udach oraz na pupie. O dziwo w ciazy nie pojawiło mi się tak wiele rozstepów na brzuchu ale pojawiły się własnie na nogach. Mąż mi nie pomaga bo nazywa mnie swoją tygrysicą.  Według niego jest to komplement, u mnie powoduje natomiast jeszcze większa niechęć do swojego ciała i nie mam ochoty sie mu pokazywac. On nie widzi, ze dla mnie jest to naprawdę prawdziwy problem. Ogólnie przed ciążą nie miałam problemow z rozstępami. Czy znacie jakieś dobre kosmetyki oraz maści na rozstępy? Jesli tak to prosze o opinie. Jak na razie najbardziej zastanawiam się nad kremem Strialys, natknełam sie na taki artykuł: 

https://www.medonet.pl/krem-na-rozstepy---jak-skutecznie-pozbyc-sie-rozstepow-,artykul,62949162.html

Czy któraś z Was go stosowała? 

Odnośnik do komentarza

A znacie Masło shea? ja używam preparat Dzikie drzewko, super jest. same naturalne składniki, rewelacyjnie nawilża i wygładza skórę. Masełko shea zawiera mnóstwo witamin potrzebnych by skóra wyglądała młodo, była własnie jędrna, gładka, chroni przed szkodliwym działanie warunków atmosferycznych- słońcem, wiatrem , mrozem. Bardzo lubię ten krem bo super się wchłania, a zapach jaki cudny. I długo się na skórze utrzymuje zapach. Właśńie i na rozstępy mega pomaga, łagodzi też wszelkie podrażnienia, nawilża wysuszoną skórę, zmniejsza zmarszczki, przebarwienia. Warto go używać regularnie bo na prawdę daje efekty

Odnośnik do komentarza

Ale sa to młode czy stare rozstępy? Bo sama mam białe stare rozstępy i ten krem naprawde mi pomógł. Przy regularnym stosowaniu znacznie zmniejsza ich widoczność. Nie mozesz tutaj oczekiwać, ze usunie je całkowicie bo zaden krem nie ma takiego działania, jednak powinien je w znaczny sposób zredukować. Jeśli chciałabyś usunąć całkowicie to jedynie medycyna estetyczna. Natomiast na młode czerwone pomaga masowanie ich za pomocą olejków.

Odnośnik do komentarza

Na nowe rozstępy rewelacyjnie sprawdziły się u mnie krem i olejek (bardziej zapobiegawczo) i minimalizująco na rozstępy - serum , produkty Mustela. Warto sprawdzić! 😉

 

[reklama usunięta]

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
W dniu 22/4/2021 o 10:19 AM, Lukka napisał:

Niestety ja również muszę sobie coś dobrać na rozstępy i chyba zdecyduje się również na ten Strialys, bo tak jak ktoś już wyżej wspomniał to nie pierwsze miejsce gdzie trafiłam na zadowolone osoby i mam szczerą nadzieję, że ja będę kolejną z nich 🙂

Nie słyszałam o takiej marce, jaki ma skład ? Staram się teraz na to zwracać uwagę i wybierać kosmetyki naturalne

Odnośnik do komentarza

Nie dziwię Ci się, bo ja nigdy o niej tez nie słyszałam, bo w tradycyjnych drogeriach nie znajdziesz tego kremu. Rzadko kiedy naturalne kremy się tam przewijają. Chyba w hebe widziałam ostatnio półkę z kosmetykami naturalnymi, ale wiadomo na małej jednej półeczce się nie wszystko zmieści. A co do składu to mogę Ci składniki aktywne porzucić. Masz tam ekstrakt ze świecznicy groniastej, ekstrakt z bluszczu pospolitego, ekstrakt z żeń-szenia właściwego, ekstrakt z bylicy bożego drzewka, proteiny jedwabiu, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, kofeina, Dipalmitynian hydroksyproliny, ekstrakt z kociego pazura 

Odnośnik do komentarza

Ja sobie chwalę kosmetyki od www.annaflora.pl. Między innymi w ofercie własnej produkcji serum ujędrniające i skuteczne w walce z cellulitem. Produkt faktycznie świetnie się sprawdza, myślę że warto się zdecydować na zakup. W pełni naturalny produkt, który faktycznie daje dobre efekty, na pewno warto się zdecydować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...