Skocz do zawartości
Forum

Pomocy! Nie wiem co się ze mną dzieje!


Gość MissNiewiedza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MissNiewiedza

Wiem, że pełno jest tematów i wątków na różnych forach, ale nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie. Nigdy nie byłam w ciąży i nie wiem jak to jest w niej być, więc liczę na wsparcie doświadczonych koleżanek. 

Moja ostatnia miesiaczka była 17.03. (dodam, że była to druga normalna comiesięczna, a nie copoltoramiesieczna, po odstawieniu tabletek anty w lutym zeszłego roku). Cykle mam jakoś 28-30dniowe. Wiec powinnam dostać miesiączkę 15.04. Nie dostałam. Dzisiaj mamy 22.04, więc spóźnia mi się 7 dni. Jestem po 2 testach płytkowych i po teście beta, z wynikiem <1.20. Mimo wszystko nie jestem spokojna. Zgaga pojawia się od 3 dni codziennie wieczorem. Przy niej nudności. Do tego wieczorem jestem zmęczona jak nigdy, gdzie zawsze pół nocy nie mogłam zasnąć. Też wieczorem mam rumience i wrażenie podniesionej temp i to też drugi dzień z rzędu. Natomiast w brzuszku czuje coś co ciężko opisać.. Coś podobnego do "szumu morza" i to tak bez przerwy. Ponadto pobolewaja mnie plecy na dole, piersi lekko - bez przesady. Czuję się jakby przeziębiona. A w ostatnich dniach miałam spooooooro śluzu. Co mam myśleć? Czy ciąża jest mimo wszystko możliwa, nawet po takim beta i po takim czasie? 

Odnośnik do komentarza
Gość MissNiewiedza

Zapomniałam dodać, że ból podobny do przedmiesiaczkowego i klucie jajników również się pojawiło. Natomiast plamienia żadnego nawet przez moment. Miałam nawet wrażenie bólu gardła z jednej strony. Jak migdałków za małego. 

Odnośnik do komentarza

Masz normalne objawy ciąży. Mogą minąć a mogą zostać do końca ciąży. Gratuluję dbaj o siebie i jak organizm czuję że jest zmęczony i potrzebuje snu to w miarę możliwości mu go daj. Biały śluz w ciąży to też norma. Ja jestem po 3 ciążach. W każdej miałam inne objawy. Ale dla uspokojenie poczytaj sobie pierwsze objawy ciąży. 🤗

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość MariaMagdalena

Hej:) ja miałam mieć miesiączkę 19.03 i nie miałam. Zrobiłam już 3 testy wszystkie pozytywne. 🙂 to pierwsza ciąża i wierzę że coś tam jest. Umówiłam się na wizytę 5go maja i mam nadzieje że lekarz zobaczy już Coś konkretnego. Z uwagi na koronawirusa nie chce iść zbyt wcześnie i wracać tam za dwa czy trzy tygodnie. Mnie piersi zaczęły bardzo boleć już po owulacji a kilka dni przed spodziewaną miesiączka ból podbrzusza był nie do zniesienia i trwał aż tydzień. Byłam pewna że to okres ale jednak chyba nie. Bardzo się cieszę bo to nasz pierwszy cykl starań. Też miałam dziwny gęsty śluz i swędziało przez dzień czy dwa i myślę że to infekcja którą trzeba szybciutko przeleczyć. 

Odnośnik do komentarza

Hej mi z.poniedzialku beta wyszla 0,7 dokladnie nie pamietam kiedy miesiączke mialam mysle ze.maks.21  nadal brak okresu nabrzmiale.piesi z.czerwonymi zylkami i napulchniona macica  sluz lekko kremowy czasami przezroczysty wizytę do ginekologa umowie na przyszły tydzień objawy takie jak przy pierwszej ciąży 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Dorota napisał:

Hej mi z.poniedzialku beta wyszla 0,7 dokladnie nie pamietam kiedy miesiączke mialam mysle ze.maks.21  nadal brak okresu nabrzmiale.piesi z.czerwonymi zylkami i napulchniona macica  sluz lekko kremowy czasami przezroczysty wizytę do ginekologa umowie na przyszły tydzień objawy takie jak przy pierwszej ciąży 

Dorota zrób betę jeszcze 1

Odnośnik do komentarza
Gość AleAleksandra

Cześć kobietki . Mam 28l, z mężem myślimy o dziecku jednak intensywnych starań nie zaczęliśmy. Mam dość długie cykle, nieregularne, często bolesne w pierwszych dniach . Ale powinnam dostać miesiączkę w niedziele-poniedziałek A tu brak. Jednak od niedzieli mam lekkie plamienie brązowe, widoczne tylko na papierze, nawet nie nosze wkładki . To plamienie trwa 4 dzień. Ale nie mam żadnych objawów. Żadnego bólu brzucha ani nic, z piersiami tez ok. Co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Gość MissNiewiedza
11 godzin temu, Gość Ogvh napisał:

Kochana ja zaszlam w.ciaze biorąc pigułki. Co pokazał test? I zrób betę w poniedziałek.

Testy byly negatywne, jeden zrobiony w dniu spodziewanej miesiączki, drugi 5 dni po. A beta zrobiona 6 dni po miesiączce wykazała <1. 20.

Dlatego dziwi mnie, że to może być ciąża. 

Odnośnik do komentarza
Gość MissNiewiedza
7 godzin temu, magalena3 napisał:

Masz normalne objawy ciąży. Mogą minąć a mogą zostać do końca ciąży. Gratuluję dbaj o siebie i jak organizm czuję że jest zmęczony i potrzebuje snu to w miarę możliwości mu go daj. Biały śluz w ciąży to też norma. Ja jestem po 3 ciążach. W każdej miałam inne objawy. Ale dla uspokojenie poczytaj sobie pierwsze objawy ciąży. 🤗

O matko, nie chce dziękować, bo mam obawy, że jednak mój organizm mnie oszukuje. 

Pierwsze objawy już czytałam, wiem, że moje są podobne, jednak wszyscy w takim okresie czasu mieli pozytywne testy. Ja natomiast w 7 dni po nic. Dzisiaj jest 8 dzień, na razie nic robić nie planuje. Boję się po prostu, że to może być coś nie tak. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość MissNiewiedza napisał:

Testy byly negatywne, jeden zrobiony w dniu spodziewanej miesiączki, drugi 5 dni po. A beta zrobiona 6 dni po miesiączce wykazała <1. 20.

Dlatego dziwi mnie, że to może być ciąża. 

Nic nie wiadomo slyszalam o roznych dziwnych przepadkach że jednak ciaza wiadomo nie ma co się nakrecac ale najpiej wybrać sie do ginekologa

Odnośnik do komentarza

Beta jest jest jeszcze niska bo <1.20 a test ten bardziej czuły pokazuje <10 a te drugie <25nwiec nic dziwnego że nie wychowy odza. Możesz sobie dwa dni po becie zrobić kolejna. A że późno to może owulacja się przesunela jak pisałaś nie miałaś regularnych @. Mimo wszystko dalej trzymam kciuki. Daj znać jak coś Ci się wyjaśni. A no i możesz zrobić progesteron jeszcze powinien być chociaż 12 aby utrzymać ewentualną ciąże. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Dorota napisał:

Nic nie wiadomo slyszalam o roznych dziwnych przepadkach że jednak ciaza wiadomo nie ma co się nakrecac ale najpiej wybrać sie do ginekologa

Gin na takim etapie może nie widzieć nic na usg. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość MissNiewiedza
3 godziny temu, magalena3 napisał:

Gin na takim etapie może nie widzieć nic na usg. 

3 godziny temu, magalena3 napisał:

Gin na takim etapie może nie widzieć nic na usg. 

W poniedziałek są urodziny mojego męża i myślę, że wtedy zrobię test. To już będzie 11 dni po miesiączce. To chyba wystarczy? 🙂

Wiem że głupie są moje pytania, ale kompletnie jestem zielona w tym temacie. Nie mam wielkiego parcia na dzidzie, ale miło by było. Mój mąż bardzo by chciał. 

Liczy się od poprzedniej miesiączki tygodnie ciąży ewentualnej? To wtedy byłby 5 tydzień u mnie. Na usg pewnie nie wykrywalne. 

Odnośnik do komentarza

Powyżej 5 tygodnia widać na USG  pęcherzyk ciążowy lub przy becie 1500, u ciebie nie byłoby widać w takim razie teraz🤔

Moim zdaniem nie jesteś w ciąży bo testy płytkowe są negatywne i z krwi jest <1,20, przyczyn spóźnienia @ może być dużo....no ale jestem ciekawa czy to ciąża☺️🤞daj znać MissNiewiedza

Odnośnik do komentarza
Gość AleAleksandra

Cześć kobietki . Mam 28l, z mężem myślimy o dziecku jednak intensywnych starań nie zaczęliśmy. Mam dość długie cykle, nieregularne, często bolesne w pierwszych dniach . Ale powinnam dostać miesiączkę w niedziele-poniedziałek A tu brak. Jednak od niedzieli mam lekkie plamienie brązowe, widoczne tylko na papierze, nawet nie nosze wkładki . To plamienie trwa 4 dzień. Ale nie mam żadnych objawów. Żadnego bólu brzucha ani nic, z piersiami tez ok. Co to może być ?

 

odpowiecie ?

Odnośnik do komentarza
Gość MissNiewiedza
15 godzin temu, Gość AleAleksandra napisał:

Cześć kobietki . Mam 28l, z mężem myślimy o dziecku jednak intensywnych starań nie zaczęliśmy. Mam dość długie cykle, nieregularne, często bolesne w pierwszych dniach . Ale powinnam dostać miesiączkę w niedziele-poniedziałek A tu brak. Jednak od niedzieli mam lekkie plamienie brązowe, widoczne tylko na papierze, nawet nie nosze wkładki . To plamienie trwa 4 dzień. Ale nie mam żadnych objawów. Żadnego bólu brzucha ani nic, z piersiami tez ok. Co to może być ?

 

odpowiecie ?

Za każdym razem jak mam brązowe plamienie z bólem czy bez to miesiaczka. Dlatego teraz dodałam to pytanie bo plamienie żadne nie wystąpiło. I to mnie dziwi. Tak to typowe objawy wiedziałam że to PMS. Po sobie wiem ze jak jest plamienie w dniu miesiączki to lipa.... Może tak być też i u Ciebie 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość MissNiewiedza
15 godzin temu, Gość Kaja napisał:

Powyżej 5 tygodnia widać na USG  pęcherzyk ciążowy lub przy becie 1500, u ciebie nie byłoby widać w takim razie teraz🤔

Moim zdaniem nie jesteś w ciąży bo testy płytkowe są negatywne i z krwi jest <1,20, przyczyn spóźnienia @ może być dużo....no ale jestem ciekawa czy to ciąża☺️🤞daj znać MissNiewiedza

No to do poniedziałku w takim razie. Wtedy test już na sto procent powinien być wiarygodny 😊

Dam znać co wyszło! 

Odnośnik do komentarza
Gość AleAleksandra
36 minut temu, Gość MissNiewiedza napisał:

Za każdym razem jak mam brązowe plamienie z bólem czy bez to miesiaczka. Dlatego teraz dodałam to pytanie bo plamienie żadne nie wystąpiło. I to mnie dziwi. Tak to typowe objawy wiedziałam że to PMS. Po sobie wiem ze jak jest plamienie w dniu miesiączki to lipa.... Może tak być też i u Ciebie 🙂

Tylko to plamienie trwa już 5 dni, śluz brązowy 😒 zawsze miałam brązowe plamienie na początku, ale to góra jeden dzień . I zawsze miałam bóle brzucha i piersi nabrzmiałe przez tydzień czasu przed miesiączka  😕 a teraz tydzień żadnych objawów 

Odnośnik do komentarza
Gość MissNiewiedza
31 minut temu, Gość AleAleksandra napisał:

Tylko to plamienie trwa już 5 dni, śluz brązowy 😒 zawsze miałam brązowe plamienie na początku, ale to góra jeden dzień . I zawsze miałam bóle brzucha i piersi nabrzmiałe przez tydzień czasu przed miesiączka  😕 a teraz tydzień żadnych objawów 

Może coś być a nie musi. Zrób test. Ja w zeszłym cyklu się schizowalam bo tydzień plamilam na brązowo i już chyba wszystkie wątki i artykuły o plamienie implantacyjnym przeczytałam... 

Odnośnik do komentarza
Gość AleAleksandra
1 godzinę temu, Gość MissNiewiedza napisał:

 

Czekam właśnie, żeby się nie zawieść. W obecnej sytuacji mój lekarz przyjmuje ważne przypadki . Ale ostatnio byłam w grudniu j było ok wszystko.  Najgorzej, ze nie mam objawów, może lekkie zawroty głowy. Więc gdzie ten okres 😕 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...