Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość przyszła mama

Kalendarzyk na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przyszła mama

Z jakiej aplikacji korzystałyście, gdy planowałyście dzidzię?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystałam z aplikacji:

1. Flo - do zapisu temperatury i pasków owulacyjnych, śluzu itp.

2. Femometer-do pasków owulacyjnych-oceniających niskie czy wysokie stężenie hormonu

3. Mój kalendarzyk do zapisywania moich "notatek"

Dzięki aplikacji Flo (mojego zapisu obserwacji cyklu-zwł.temperatury) udało się w drugim cyklu starań wstrzelić idealnie w owulację.

Czasem gdy mamy wątpliwości w odczytaniu paska ovu czy to owulacja czy nie to apka Femometer fajnie określa czy jest to wysoki poziom Lh czy nie, jest po ang, ale prosta.

Moim zdaniem jak się wprowadza na apke swoje obserwacje ma to sens, a taka sucha, nooo nie bardzo 😉

Powodzenia przyszła mama😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martyna

Zobacz sobie Afrodyta Smart - najdokładniejszy tester owulacyjny na rynku. Badasz ślinę (najlepiej z rana przed myciem zębów) - nakładasz tę ślinę na mini mikroskop - ten tester później nakładasz na aparat swojego smartfona. Musisz mieć zainstalowaną aplikację Afrodyta i ona łączy się od razu z tym nałożonym testerem i masz wynik. Dodatkowo możesz ustalić powiadomienie, aby zrobić badanie. Tworzy Ci się wykres.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilly

ja używam komputera owulacyjnego, dokładnie sprawdza poziom lh i temperaturę oraz śluz płodny, jakoś do mnie najlepiej przemawia 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maja

Ja mam monitor cyklu Cyclotest My Way, mierzę temp. codziennie po obudzeniu, ale przed wstaniem z łózka. Dodatkowo zaznaczam różne dane mające wpływ na cykl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nina

A słyszałaś o termometrze owulacyjnym cyclotest mysense z finkcją bletooth? Mierzysz temperaturę i przesyła się wynik na aplikację w telefonie przez bluetooth i tworzy się wykres. W aplikacji masz opcję planowania dziecka, możesz wprowadzać różne dane, które pomogą wyznaczyć jak najdokładniej owulację

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...