Skocz do zawartości
Forum

Kalendarzyk na telefon


Gość przyszła mama

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystałam z aplikacji:

1. Flo - do zapisu temperatury i pasków owulacyjnych, śluzu itp.

2. Femometer-do pasków owulacyjnych-oceniających niskie czy wysokie stężenie hormonu

3. Mój kalendarzyk do zapisywania moich "notatek"

Dzięki aplikacji Flo (mojego zapisu obserwacji cyklu-zwł.temperatury) udało się w drugim cyklu starań wstrzelić idealnie w owulację.

Czasem gdy mamy wątpliwości w odczytaniu paska ovu czy to owulacja czy nie to apka Femometer fajnie określa czy jest to wysoki poziom Lh czy nie, jest po ang, ale prosta.

Moim zdaniem jak się wprowadza na apke swoje obserwacje ma to sens, a taka sucha, nooo nie bardzo 😉

Powodzenia przyszła mama😊

Odnośnik do komentarza

Zobacz sobie Afrodyta Smart - najdokładniejszy tester owulacyjny na rynku. Badasz ślinę (najlepiej z rana przed myciem zębów) - nakładasz tę ślinę na mini mikroskop - ten tester później nakładasz na aparat swojego smartfona. Musisz mieć zainstalowaną aplikację Afrodyta i ona łączy się od razu z tym nałożonym testerem i masz wynik. Dodatkowo możesz ustalić powiadomienie, aby zrobić badanie. Tworzy Ci się wykres.

Odnośnik do komentarza

A słyszałaś o termometrze owulacyjnym cyclotest mysense z finkcją bletooth? Mierzysz temperaturę i przesyła się wynik na aplikację w telefonie przez bluetooth i tworzy się wykres. W aplikacji masz opcję planowania dziecka, możesz wprowadzać różne dane, które pomogą wyznaczyć jak najdokładniej owulację

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...