Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2020


Gość Ogvh

Rekomendowane odpowiedzi

No to mnie uspokoiłyście, bo już myślałam że coś złego się dzieje. Nie żebym była szczęśliwa że też tak macie, bo jak sama odczuwam to nic przyjemnego ale nie wiedziałam czy to normalne czy nie. Ale już jesteśmy bliżej mety, także damy radę 😏

Dużo zdrówka dla wszystkich 😘

Odnośnik do komentarza

Ja aktualnie jakiś większych dolegliwości bólowych nie mam. Obwód brzucha ostatnio mierzyłam jakiś tydzień temu to już miałam 112 a do terminu jeszcze 38 dni. Ogólnie to moja torba do porodu nie jest jeszcze gotowa już kilka dni ją pakuję i dokończyć nie mogę 😂 ale z jedzenia to wzięłam jakiś budyń do zalania wrzątkiem, batoniki musli, suszone jabłka i do chrupania jakieś mini obwarzanki. Chciałam jeszcze zabrać jakieś bułeczki maślane, ale niestety mają krótkie daty ważności więc będę musiała je dokupić później, oczywiście woda i butelka z filtrem. Chciałam się zmieścić w jednej walizce kabinowej, ale niestety po włożeniu pampersów, ręcznika kuchennego i podkładów muszę dołożyć małą torbę na ubranka dla dziecka. A jak rozmiary waszych toreb dziewczyny 😁

Odnośnik do komentarza

Ja mam torbę taką podrozna i jeszcze taką na ramię niedużą staram się spakować wszystko potrzebne żeby mąż nie musiał zaraz przyjeżdżać z rzeczami do szpitala bo u nas może tylko pod drzwi przynieść do szpitala i to ktoś odbiera nawet się nie będziemy widzieć to szkoda przyjeżdżać chyba że będzie potrzeba.

Beznadziejne czasy nastały.

Odnośnik do komentarza

Moj brzuch ma 125 cm , waze teraz bardzo dużo bo 90 kg 😭tez mam walizkę na kółkach wcale nie taka mala wyciągnę tylko rzeczy na czas przyjęcia to znaczy jedna koszule kapcie i szlafrok do innej torby zeby nie trzeba było od razu otwierać walizki .

Odnośnik do komentarza

O dobry pomysł żeby do mniejszej torby zapakować rzeczy potrzebne do porodu. Chyba w takim razie po przekładam wszystko, będzie wygodniej.

Co do wagi i wielkości brzucha to myślę, że duże znaczenie ma waga startowa, ale ja już przytyłam prawie 19 kg 🙈 i czuję się bardzo ciężko. Jem wtedy kiedy potrzebuję trudno będę walczyć z kilogramami po porodzie. Niestety aktualna sytuacja nie sprzyja ruszaniu się. Po godzinie spaceru w masce czuję się gorzej niż kiedyś po przejechaniu 100km na rowerze 😂😂. Mieszkam w centrum jednego z największych miast także spacer po lesie bez maseczki odpada 😪

Odnośnik do komentarza

Kochane mamusie grudniowe! 
Zostałam mamusią listopadową 🙂 wczoraj na świat przyszedł Henio. Udało się siłami natury. Leżymy w szpitalu i poznajemy siebie. Walczymy z kp. Jako że nie wiadomo jaki termin porodu jest tym wiarygodnym, jedni uważają ze to wcześniak a drudzy że nie. Ale zobaczymy 🙂 najważniejsze że jest zdrowy. 
 

Trzymam za Was kciuki!!! 🙂 

Odnośnik do komentarza

Gratulacje 🙂, ja miałam wczoraj usg mały ułożony główką w dół, waży 2766g, nam został miesiąc. Ciekawe czy będę grudniową mamusia czy jeszcze się przesunie na styczeń bo termin na 25 grudzień, a już tak bardzo chciałabym mieć to za sobą 😁

Odnośnik do komentarza

Nie zadręczaj się Ogvh... Ja miałam termin pierwszej ciąży na 14 marca 2020 (poroniłam w sierpniu 2019) a z moich obliczeń wynika że w połowie marca 2020 zaszłam w obecną ciążę. Na niektóre rzeczy nie mamy wpływu...

 

U mnie po dzisiejszej wizycie mimo terminu na 6 grudnia, w poniedziałek planowana cesarka... Czy któraś z was dziewczyny ma może jeszcze wskazania do CC? Albo czy któraś z was może już miała ?

Dajcie znać. Buziaki 😘

Odnośnik do komentarza

Kropka gratuluję 😘😘😘😘

Bardzo się cieszę, że synek zdrowy🙂 ile waży?

Ja tam lubię listopad, jest spokojnie i klimatyczne i chłodno, więc super pora na rodzenie.

U mnie za 2 dni 40 t.c. ale mały nie pcha się na świat. Zatem jedziemy w pt na Ktg jak nic się nie zmieni. Ciekawe czy będę listopadowa czy grudniowa mama😉

Ogvh mam nadzieję, że trzymasz się jakoś 😔 

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękuje dziewczyny! 🙂 😘

Synek urodził się z wagą 2940g, 53cm, dostał 10/10. 
Ja się zupełnie nie spodziewałam tak wczesnego porodu. Ale muszę przyznać ze od tygodnia odchodził mi czop i mialam okropne bóle krzyżowe, miesiączkowe i ogólnie fizycznie źle się czułam. Snu prawie zero. Nieustające parcie na pęcherz. Aż tu w poniedziałek o 6 rano odeszły mi wody. 
 

Mam nadzieje ze jutro będziemy w domu 🙂 

Trzymam za Was kciuki dziewczyny. 

Ogvh, niestety ja również poroniłam swoją ciąże w zeszłym roku. A na prawdę się o nią starałam i nie było łatwo . Rozumiem i współczuje. Wspieram mocno!! 

Odnośnik do komentarza

Klaudyna daj znać co ci powiedział lekarz.

Mój powiedział, że jak tylko coś zacznie się dziać mam się wstawić do szpitala żeby zdążyli podac   przynajmniej dwie dawki antybiotyku jeden od razu jak zaczyna się poród druga po czterech godzinach. 

Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. 

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny,Kropka gratuluję! Widzę że zaczyna się coś dziać u Was! Ja dziś mam wizytę,zaczynam się stresować 🙂termin 10.12 przez 2 dni mialam lekkie skurcze tak po pół godziny i przeszło więc wyczekuje kolejnych😊 bo ledwo już chodzę taki mam ucisk brzucha na wszystko pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...