Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2020


Gość Ogvh

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Gość Tesla napisał:

Zapach i smak truskawek mnie rozbraja, mogłabym je cały czas mieć obok🙂 wczesniej uwielbiałam wszystko co kwaśne a teraz bardziej na słodkie mam ochotę 🙂

Pracuje zdalnie już od połowy marca, także cały czas jestem w domu. Ale po prenatalnych jeśli wszystko będzie ok i covid nie nasili się to będę chciała wrócić do pracy 🙂 Mieszkam w Pomorskim i tutaj nie jest aż tak źle 🙂

 

No ja właśnie tez coś ostatnio myślę o truskawkach, możliwe że niedługo wyślę męża na zakupy 🙂

Fajnie, że pracujesz z domu 🙂 ja co prawda jestem na zwolnieniu - mój lekarz chciał żebym po poronieniu leżała 1 trym, ale przyznam szczerze, że brakuje mi pracy i chciałabym pracować z domu 🙂 jak w czwartek na USG będzie wszystko dobrze to porozmawiam o tym 🙂

I witam sąsiadkę! Ja też z pomorskiego 🙂

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Gość Luśka napisał:

Ja też się stresuje ale od tygodnia używam detektor tętna płodu i to mnie uspokaja jak słyszę bicie serduszka 🥰

Część Luśka,

 

W którym jesteś tygodniu? I jaki masz detektor? Czytałam trochę o tym i detektory rekomendują od 12-16 tyg. Czy ten Twój się sprawdza z młodszą ciąża ? 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Kropka napisał:

 

Ja jestem w 11tydzień A używam od 10 serduszko słyszę nieraz szmera trochę...Ale najważniejsze że słyszę bicie myślę że później będzie lepiej słychać...detektor mam fetal Doppler odkupilam go od koleżanki 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Gość Tesla napisał:

Fajna sprawa z tym detektorem 🙂

Kropka gdzie chodzisz do gin? 

Pozostale dziewczyny dajcie znać kiedy macie terminy wizyt, będziemy na bierzaco 😉

Tez myśle nad detektorem ale to dopiero później 🙂 

W Gdańsku mam gin, a Ty? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Tesla napisał:

Ja chodzę w Gdyni do lek. Ewy Mężyk i jestem zadowolona z opieki 🙂

w Gdańsku kiedyś byłam na wizycie u lek. Piotra Zabula i też mam bardzo pozytywne wrażenia 🙂

A Ty Luśka też z północy? 

Tak mieszkam w Starogard Gdański 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Gość Kropka napisał:

Hej Luśka 🙂 dziś jestem strasznie mega sennna i boli mnie głowa. Tak ja biorę luteinę 2x1 i dodatkowo jeszcze duphaston. A jak U Ciebie? 

Mnie trochę boli głowa A tak jest wszystko wpozadku 

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudyna

Cześć, fajnie, że dołączają nowe dziewczyny. Jakoś ostatnio nie miałam czasu. Ja mam w poniedziałek prenatalne, a wczoraj byłam u innego lekarza na NFZ ( żeby badania zrobić za darmo ) to maluszek ma 3,4 cm. Więc się teraz martwię czy uda się zrobić to USG w poniedziałek. I dziś cały dzień kłuje mnie dość mocno, zobaczę co będzie jutro bo się trochę zaczynam martwić

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie grudniowe mamy 🙂 

Jestem z Krakowa, obecnie 8+0 , termin porodu wyznaczony w wigilię 24.12, samopoczucie dobre nie mam uciążliwych objawów. Jedyne co mnie męczy to pobudki w środku nocy.

 Pierwsze usg miałam 06.05 i widziałam serduszko.

Lekarz uspokoił mnie, kazał cieszyć się tym wyjątkowym czasem i unikać stresu. Przyjmuję witaminki i następne badania 16 czerwca. 🙂

Badania z krwi i moczu prawidłowe, nie mam i nie miałam żadnych plamień więc  jestem pełna optymizmu. 
 

Mówiłyście już w rodzinie? My jutro informujemy teściów i jestem  Bardzo ciekawa ich reakcji na wieść o pierwszym wnuku 🙂 
 

 

 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny 😊 gratulacje! Fajnie, że jest nas coraz więcej. 
 

Dziś już czwartek i USG... cieszę się ale z drugiej strony mam lekkiego stresa. Chciałabym żeby wszystko było dobrze. 
 

MariaMagdalena - ja nie zamierzam nic mówić do konca 1 trym 😊 ostatnim razem powiedzieliśmy wcześniej, a niestety poroniłam i bardzo męczyły mnie rozmowy o tym.... Ale to kwestia bardzo indywidualna 😊

Odnośnik do komentarza

Witaj MariaMagdalena!

Gratulacje 🙂

U nas wie tylko najbliższą rodzina (przyszli dziadkowie i moja chrzestna). Pozostałych osób nie zamierzamy informować. Jak będzie widać to sami zobaczą 😉

Jakie bierzecie witaminy w 1 trym? 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Hiacynta

Ja biorę tylko Prenatal Uno.

A jak u Was z apetytem? Ja mam koński... jadłabym cały dzien:( już nie wiem jak to poskromić. I najgorsze, że strasznie mi się chce słodyczy:( Na początku miałam apetyt na konkrety: kotlety, specjały mięsne, bigosy, kabanosy z musztardą. A teraz awokado i słodkości...co tu się dzieje...😉 Saram się trochę wcinać jabłka i marchewki zamiast pustych kalorii. Ale jak w piekarnii zobaczyłam babeczki z truskawkami to musiałam je kupić😄Jak Wy sobie z tym radzicie?🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...