Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2020


Gość Ogvh

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze?Nie najlepiej Klaudyna. Krwawie. Jak podczas @. Najwiecej ze mbie leci w toalecie. Brzuxh mnie boli i Mam skurcze jak prz3d porodem. Biorę leki Ale lekarz mówił że tak może być.

Chyba zaczęłam się oczyszczać. Jutro mam lekarza.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Klaudyna napisał:

Tak mi przykro, nie wiem szczerze mówiąc co napisać bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji. Gdybyś chciała porozmawiać to daj znać, myślę o Tobie

Spokojnie...ja też nie byłam w takiej sytuacji A urodziłam już 2 synów. Może jestem poprostu za stara, mam 40 lat A mój partner 47. Może to przez moja pracę. Jestem chemikiem i pracuje z odczynnukami mutagennymi i wogole z chemią. Wiem ze to napewno żaden krwiak bo lekarz nic nie wykrył. Może nerwy...Może bobo chore było...nie wiem.

Powiem szczerze szczerze że tylko wy wiecie o ciąży u o tym co się dzieje. No i mój Błażej. Ale on jest w Austrii teraz. Nie mówiłam mu o krwawieniach, bo co by to dało, dzwonilby i zadawał pytania...bez sensu...

A jak Ty Klaudia się czujesz? Moja mlodsza siostra też ma na imię Klaudia, i pamiętam że mówiłam do niej Klaudyna by ja zdenerwowac, haha ale się wkurzala w tedy😂, ojjjjj darla sie na mmie 😂

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudyna
11 godzin temu, Gość Ogvh napisał:

Spokojnie...ja też nie byłam w takiej sytuacji A urodziłam już 2 synów. Może jestem poprostu za stara, mam 40 lat A mój partner 47. Może to przez moja pracę. Jestem chemikiem i pracuje z odczynnukami mutagennymi i wogole z chemią. Wiem ze to napewno żaden krwiak bo lekarz nic nie wykrył. Może nerwy...Może bobo chore było...nie wiem.

Powiem szczerze szczerze że tylko wy wiecie o ciąży u o tym co się dzieje. No i mój Błażej. Ale on jest w Austrii teraz. Nie mówiłam mu o krwawieniach, bo co by to dało, dzwonilby i zadawał pytania...bez sensu...

A jak Ty Klaudia się czujesz? Moja mlodsza siostra też ma na imię Klaudia, i pamiętam że mówiłam do niej Klaudyna by ja zdenerwowac, haha ale się wkurzala w tedy😂, ojjjjj darla sie na mmie 😂

Ale ja jestem właśnie Klaudyna 😁 nie Klaudia

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiaczek

Hej, ja 8 tydzień, dziś byłam na 1 wizycie i juz  na usg bylo widac rączki, nóżki i slychać bylo bicie serduszka. W wielką sobotę zrobiłam testy, a po swietach badania krwi. Dzis juz zlecono mi komplet badań bo mam problemy z tarczyca. Za dwa tyg kolejna wizyta. Samopoczucie do kitu co zjem to potem mi niedobrze, no i wzdęcia masakra. Albo jeszcze jak zaczynam być glodna  to już na maksa, nie ze w brzuchu wierci tylko od razu taki napad glodu.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Hiacynta napisał:

Chciałabym Cię pocieszyc, ale nie wiem jak...

Przykro mi.

Dziękuję Ci Hiacynta.  Ale jest naprawdę dobrze. Co się stało to się nie odstanie. Trzeba żyć dalej. Mam jeszcze 2 synów dla których żyje. To oni sprawiają że się uśmiecham❤. 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Kasiaczek napisał:

Hej, ja 8 tydzień, dziś byłam na 1 wizycie i juz  na usg bylo widac rączki, nóżki i slychać bylo bicie serduszka. W wielką sobotę zrobiłam testy, a po swietach badania krwi. Dzis juz zlecono mi komplet badań bo mam problemy z tarczyca. Za dwa tyg kolejna wizyta. Samopoczucie do kitu co zjem to potem mi niedobrze, no i wzdęcia masakra. Albo jeszcze jak zaczynam być glodna  to już na maksa, nie ze w brzuchu wierci tylko od razu taki napad glodu.

Kasiaczku i Ewka, gratuluję wam

Pamiętam że też miałam takie napady głodu. Jak nie chciało mi się jeść, tak nie chciało, ale jak się zachciało to tu o teraz. Głód taki jakbym z cały dzień nie jadła, A tu raptem 2h minęły od śniadania

A jak zjadłam to wzdęcia od pasa do pasa😊

Odnośnik do komentarza
Gość gość
W dniu 3/5/2020 o 3:33 PM, Gość Ogvh napisał:

Spokojnie...ja też nie byłam w takiej sytuacji A urodziłam już 2 synów. Może jestem poprostu za stara, mam 40 lat A mój partner 47. Może to przez moja pracę. Jestem chemikiem i pracuje z odczynnukami mutagennymi i wogole z chemią. Wiem ze to napewno żaden krwiak bo lekarz nic nie wykrył. Może nerwy...Może bobo chore było...nie wiem.

Powiem szczerze szczerze że tylko wy wiecie o ciąży u o tym co się dzieje. No i mój Błażej. Ale on jest w Austrii teraz. Nie mówiłam mu o krwawieniach, bo co by to dało, dzwonilby i zadawał pytania...bez sensu...

A jak Ty Klaudia się czujesz? Moja mlodsza siostra też ma na imię Klaudia, i pamiętam że mówiłam do niej Klaudyna by ja zdenerwowac, haha ale się wkurzala w tedy😂, ojjjjj darla sie na mmie 😂

Bardzo mi przykro.  Natomiast stara nie jestes.  Coraz wiecej kobiet rodzi dzieci w wieku 40 lat i zwykle sa zdrowe.  Kobiety traca polowe ciaz zanim jeszcze nawet sie zorientuja, ze sa w ciazy.  Stworzenie idealnego dzieciatka z bilionem komorek jest skomplikowane i jezeli te statystyki sa prawdziwe to jedna na dwie ciaze cos wychodzi nie tak.  Oczywiscie nie zmienia to faktu, ze strata boli, ale nie jestes stara.  Po prostu sie nie udalo.  Wspolczuje i zycze duzo zdrowia calej rodzince

Odnośnik do komentarza
Gość Hiacynta

Również gratuluję🙂. Ja mam badanko w czwartek więc troszkę się stresuje ale staram się być dobrej myśli. To będzie moje pierwsze dziecko.

Na razie mam śmiesznie z tymi terminami. Położna wyliczyła na 04.12, ale niezgodnie z moją długością cykli😂. Wg standardowego kalkulatora zgodnie z moimi cyklami wyszło że 03.12. A wg daty zapłodnienia na 01.12. To teraz czekamy na Usg😎

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny w czwartek miałam Bete HCG 385, wczoraj 1329.Moj ginekolog dzisiaj na teleporadzie powiedział, że dobry przyrost to co dwa dni 100 % i powinnam mieć 1600 i mam słaba bete . Czytałam ze przyrost musi być min. 66% i mieszczę się w tym. Co o tym myślicie ?  
pozdrawiam Was ;* 

Odnośnik do komentarza

 Nela, lekarze przyjmują, że musi być co najmniej dwukrotne co dwa dni. Jeśli jest mniej to znaczy, że rozwój przebiega nie do końca prawidłowo. Może zrób sobie jutro jeszcze. Może podwoi się. Badanie dużo nie kosztuje a będziesz wiedziała na czym stoisz. Kiedy wizyta u lekarza? A w ogóle co Ci zalecił?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, SasiSaska napisał:

Ja cały czas leżę bez zmian, tak się źle czuje. Jak wstaję to mnie cofa. Jak leżę mam tylko mdłości. Depresja mnie zaczyna pochłaniać tak, że nie mam sił się cieszyć tymi dzieciaczkami. No i obawy, że są dwoje a miało być jedno... Chyba zły czas wybraliśmy na zachodzenie w ciążę z mężem. 

Nie nie nie SasiSaska. Nie możesz się depresjonowac. Włącz sobie na lezaka jakiś fajny film. Połącz się na mesengerze z psiapsiula i napijcie się herbatki/kawki z mlekiem .Obplanuj jak maluchom pokój zrobić, rozejrzyj się za.ciuszkami lub za czyms dla siebie. Ja w 2ciazy byłam strasznie zdenerwowana. To też był dla nas okropny czas...I mały urodził się zdrowy, ale strasznie rozwrzeszczany, tylko wyszedł A darl się na całego, i tak mu się zostało do teraz haha A ma już 7,5roku

Przypomnij mi w którym tygodniu ciąży jesteś. 8-9?

Mi przy którejś wizycie Pani dr dała na próbę gumy PREGNA VOMI -gumy dla kobiet odczuwajacych mdłości związane z ciążą. Faktem jest że w przeciągu 10 tygodni ciąży mdlilo mnie tylko 5 dni, ale te gumy mi pomogły.

Bardzo mocno Cię ściskam 😊

Odnośnik do komentarza
Gość Luśka
4 minuty temu, Gość Luśka napisał:

Dziekuje 😚

Mi wyszedł test pozytywny dopiero po 8dniach od dnia spodziewanej miesiączki też się martwilam ale beta dobrze wzrastała A teraz słucham bicie serduszka w domu 😊

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Luśka napisał:

Mi wyszedł test pozytywny dopiero po 8dniach od dnia spodziewanej miesiączki też się martwilam ale beta dobrze wzrastała A teraz słucham bicie serduszka w domu 😊

Widocznie do zapłodnienia doszło później. To w którym jesteś już tygodniu. Ja miałam mieć termin na 02.12

Odnośnik do komentarza

Jestem po jednym poronieniu wiec muszę brać luteine 2x. 1 tabl. Martwi mnie ta beta trochę;( Objawów nie mam praktycznie żadnych oprócz stresu. Za tydz w środę mam lekarza. Mam nadzieje, że wszystko będzie Ok. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...