Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Gosia

Żelki na piękne włosy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Goine

Bezposrednio z dedykacja na wlosy one nie sa, ale wiadomo jak to witaminy- dzialaja na caly organizm 🙂 Zauwazylam,ze odkad je stosuje moje wlosy praktycznie nie wypadaja i szybciej rosna. A suplementacje dostosowalam typowo pod siebie i w zasadzie jesli szukacie czegos na wlosy, skore, czy paznokcie ,dobrego dla Waszego organizmu, a nie dedykowanego wszystkim, to warto na poczatek zbadac witamine b12, b6, kwas foliowy ,witamine d, magnez, potas, wapn itd. Dzieki przebadaniu sie zwiekszycie prawdopodobienstwo z trafeniem na skladniki ,ktore pomoga Waszym wlosom. Niektorzy moga miec duzo biotyny ,a np niska witamine b6 i wtedy b6 bedzie przynosilo lepsze efekty od stosowania Biotebal , po badaniach patrzac na to jaki poziom witamin mam najmniejszy ,jakie niedobory zaczelam kuracje : witamina b12 swanson, kwas foliowy swanson ,oraz revitanerw (ten ostatni to suplement wspierajacy uklad nerwowy ,ma kompleks witamin z grupy B, potrzebne kwasy dla organizmu, witamine E, oraz selen) ,paznokcie tez zaczely szybciej rosnac i sa mocniejsze  Pierwsze efekty widzialam dosc szybko, bo po 2-3 tygodniach, a teraz juz mija ponad miesiac stosowania i coraz lepiej jest.

No i jeszcze bardzo polecam kosmetyki i wcierki od Delpos: https://delpos.pl/ Bardzo fajnie pobudzają cebulki włosowe. Codziennie stosowana wcierka sprawiła, ze mam masę baby hair. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dla mnie te żelki to jakiś chwyt marketingowy, na szczęście ja nawet żelków nie lubię więc nie kupowałam nigdy, tabletki są już tańsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Antosia

Podobno ważnym minerałem wpływającym na jakość włosów jest żelazo, ja zaczęłam suplementować jak przeszłam na diete wegę, żeby właśnie niedoborów uniknąć i faktycznie widzę, że moje włosy są w lepszej kondycji, także polecam spróbować, można najpierw zrobić sobie badanie czy nie ma się niedoborów. W razie czego jako suplement żelaza polecam sideral, ja zamawiam z Phamily w saszetkach, w wersji rozpuszczane zdecydowanie najlepiej mi podchodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sofija

Ja akurat nie używałam tych żelków, nawet nie wiedziałam, że jest coś takiego :) Jak chciałam szybciej zapuścić włosy, wcierałam w skalp złotą wcierkę kaminomoto i mi pomogła. Wyczytałam o niej na jakimś blogu, faktycznie jest skuteczna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wierzę w skuteczność tych żelek. Tak samo jak i suplementów. Trzeba działać z zewnątrz na włosy i tyle. Polecam amski do włosów, są lepsze niż odżywki. Jeśli szukacie z dobrym składem to np. Hair2Love z Eveline dostępne w Biedronce mogą pomóc. I efekty są od razu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...