Skocz do zawartości
Forum

Piersi po karmieniu


Gość koleżanka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość koleżanka

Cześć! Mam problem, karmiłam dziecko 8 miesięcy, jakieś niecałe dwa miesiące temu skończyłam i wydaje mi się, że wyczuwam w jednej piersi zgrubienie? Czy to możliwe, by to był efekt karmienia, czy to normalne? Nie wiem, czy powinnam gdzieś się udać, czy poczekać?

Odnośnik do komentarza

Ja tak mialam po karmieniu przez jakiś czas, poszlam na usg i było wszystko w porządku. Powiedziała mi Pani od usg że mleko czasem długo jeszcze jest w kanalikach i je przytyka.  Ja przez prawie rok po zakończeniu kp przy płaczu dziecka czy gorącej kąpieli miałam wyciek kropelek mleka zanim całkiem zaniklo.  Więc nie panikuj, ale iść zawsze warto zrobić dla pewności, więc jak tylko gdzieś przyjmują prywatnie teraz na usg to się umów.  

Odnośnik do komentarza

Może to około tego tematu, ale przyjaciółka kupiła mi rękawicę do samobadania się w domu, jest do niej dołączona instrukcja więc nawet jak się tego wcześniej nie robiło to nic trudnego, ja również byłam świeża w tym temacie i pomimo badań u ginekologa i usg to w domu tego nie robiłam, teraz to się zmieniło 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...