Skocz do zawartości
Forum

Alergia u 4 miesięcznego dziecka


Gość Patrycja

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, 

synek, obecnie 4 miesiące, pił od urodzenia mleko HIPP HA, ja karmiłam piersią (zrównoważona dieta, z nabiału tylko mleko gotowane do kawy). Na policzkach synka utrzymywało się kilka krostek, suche policzki, luźna kupa raz dziennie, chrzczenie po wypiciu butelki, które ustępowało po odbiciu lub po max. 40min., lekarz zalecił bebilon pepti, ale zmiany skórne się nasiliły, bił brzucha, dodatkowo zatkany nos i ciężki oddech, przeszliśmy na nutramigen, zmiany skórne się utrzymują, zatkany nos także, luźne kupy, dodatkowo z dnia na dzień synek pije coraz mniej mleka i strasznie się pręży? Bardzo martwi mnie tez zapchany nos (biała wydzielina) od 3 tygodni. Mam wrażenie, ze na HIPP HA synek miał najmniej problemów. Czy mam wrócić do tego mleka? Czy to jest alergia pokarmowa?

Odnośnik do komentarza

Mój synek miał takie policzki od mleka każdego. Ustapilo gdy zrezygnowałam z mleka wogóle, ale wtedy był już duży. Jeśli chodzi o resztę objawów to też takie miał Ale to już nie było związane z pokarmem tylko z otoczeniem, i właśnie w podobnym okresie. Wszystko zaczęło się dziać na wiosnę. Się okazało że syn ma alergię na roztocza i trawy. Tez miał zatkany nos i problemy z oddychaniem. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...