Skocz do zawartości
Forum

Posiłki 5,5 miesiąca


Gość AgaRok

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. 

Chciałam zapytać doświadczonych rodziców o to czy posiłki mojego dziecka są ok, córka ma 5,5 miesiąca. 

Córka jest na mm odkad skończyła miesiąc. Nasze posiłki rozkładają się w miarę podobnie codziennie, natomiast są przesunięcia i nie wiem wtedy co robić.

Ostatno raz zjada około 21-22 i wstaje między 3-4 zjeść mleczko. Ale dziś nas zdziwiła i wstała o 5:30 więc znów w ciągu dnia przesunely się godziny... 

Czasem nie wiem czy nie je zbyt mało, ale jeśli jest pogodna i nie płacze. Podawanego jedzenia nie chce to chyba jest ok? 

Odnośnik do komentarza
Gość Mama Aniołka Olka

Nasza córka niezależnie od tego o której zje wieczorem (19.30-19.45) i w nocy (1-3, zdarzają się noce, rzadko, że nawet przed/po 4), rano dostaje jeść zawsze o tej samej porze 8.30 (czasem o 8, jeśli zje chwilę po 1). Jeśli je po/przed 4, to o tej 8 zjada poprostu mniej i tyle. Następne jedzenie o 12, chyba że drzemka po 11 jest dłuższa niż standardowe 30 min. U nas godziny jedzenie 8.30, 12, 15.30, 19.30. między popołudniowa a wieczorna dostaje przegryzke jakąś typu jabłuszko, brokuł, bananek. 

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź. Właśnie moja córcia jak zje o tej 3-5 o godzinie 8 nie bardo chce jeść. 40- max max 100 ml. Tylko że jak zje tak mało to później nie wiem czy czekać na standardowa godzinę następna czy dać wcześniej... Niby nie płacze ze głodna, ale ja mam jakoś wątpliwości 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...