Skocz do zawartości
Forum

Sen 10 miesięcznego niemowlaka


Gość Weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem i mam nadzieję że spotkam tutaj doświadczonych rodzicow, którzy swoim okiem zerkneliby na sytuację w moim domu. Moja córka do 4 miesiąca życia przesypiał noce. Tak wstawała ok. 7 zadowolona.. ale ostatnie 6 miesięcy budzi się ..najpierw co 3 h teraz nawet czasami co godzinę..  

Wydaje mi się że problem zaczął się kiedy ok 4 miesiąca pojawiła się pobodka dziecka. Ja zaczęłam córkę brać do lozka. I tak jest do dziś. Budzi się po ok 3 h snu usypia na rękach bez karmienia, ale.nie da się już odłożyć do łóżka. Chyba że twardo usnie.. ale ile można.nosic takie duze dziecko. I nie ma znaczenia czy na sen nocny córka sama zaśnie czy w ramionach rodzica. Co gorsza tak zaczęło się dziać w dzień. Córka ma drzemki dwie ok 10 i ok 15 po ok godzinie. Czasami nie da się odlozyc ddo łóżeczka i muszę leżeć z nią.. 

 

Czy jesli zrezygnuje z karmień nocnych i nie będę brać córki w nocy do łóżka to nauczy się przesypiać noce?

 

Dodam że gdy córka się budzi to faktycznie je.. czasem uparcie czeka aż mleko zacznie lecieć i gdy skończy odwraca się i zasypia. a jak jej brakuje bo co chwilę chce jeść to płacze i nie może usnąć.. myślałam że w dzień nie dojada.. ale nie potrafię już jej więcej wcisnąć.. sama nie wola, chyba.inne rzeczy ja bardziej interesują. Na nic przed kąpielą je kaszkę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...