Skocz do zawartości
Forum

Wózek x-move opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie i Panów, Razem z żoną myśleliśmy o wózku x-lander x-move Jest to duży wózek i nieco ciężki ale spełnia nasze oczekiwania ponieważ szukamy wózka na niecko trudniejsze tereny. Chciałem zapytać czy jest on wart zakupu , Jak wygląda pielęgnacja kół - czy jest łatwa. Jak często dopompowujecie koła ? Czy amortyzacja nie szwankuję po czasie ? nic się nie zaciera np od piasku ? 

Odnośnik do komentarza

Hej, ja mam x-move i bardzo sobię chwalę. koła się ściągają bardzo łatwo jednym przyciskiem. łatwy w czyszczeniu. dodatkowo kupiłam pokrowiec na koła żeby w razie czego ściągnąć i brudnych nie wrzucać do bagażnika 😉 Ja po spacerach przecieram wilgotną ściereczką brudne miejsca na ramie, mąż dopompowuje koła ale nie jakoś bardzo często. Jest wart zakupu 😉

 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gość Eliza napisał:

Hej, ja mam x-move i bardzo sobię chwalę. koła się ściągają bardzo łatwo jednym przyciskiem. łatwy w czyszczeniu. dodatkowo kupiłam pokrowiec na koła żeby w razie czego ściągnąć i brudnych nie wrzucać do bagażnika 😉 Ja po spacerach przecieram wilgotną ściereczką brudne miejsca na ramie, mąż dopompowuje koła ale nie jakoś bardzo często. Jest wart zakupu 😉

 

Dzięki za opinię, chyba umówmy się na prezentację online bo widziałem że mają teraz takie opcję na stronie 😉

Odnośnik do komentarza

Jeżeli szukasz wózka na trudniejsze tereny to śmiało mogę polecić wózek i Anex l/type.Prowadzenie go i manewrowanie nim jest bardzo płynne i przyjemne. Dzięki świetnej amortyzacji do dziecka nie docierają wstrząsy i nierówności zwiazane ze spacerami po nierównościach. Do tego wózek lekki, dzięki czemu przenoszenie go nie stanowi zadnego problemu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...