Skocz do zawartości
Forum

9tydzien a zanik nudnosci


Gość Agi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! 

Jestem w 9tyg ciazy, od 5 tyg mialam nudnosci praktycznie cale dnie, dosc silne, ale bez wymiotow, zero aptetu. Gdy tylko cos zjadlam to zaraz odbijalo mi sie albo czulam dziwna gorycz w ustach. Od wczoraj nudnosci w sumie brak, moze raz na dzien cos sie pojawi ale slabo, apetyt w sumie lepszy. Ogolnie czuje sie lepiej, niz dotychczas. Ale jednak jak pomysle np o miesie(ktore przez ostatnie 4tyg baaardzo unikalam) to czuje nadal niesmak. Czy cos moze byc nie tak? Dziwi mnie ten brak mdlosci... 

Odnośnik do komentarza

Objawy ciążowe mają się nijak to rozwoju płodu. Dobrze, że zniknęły bo to nic przyjemnego, pewnie Twój organizm szybciej przystosował się do nowej sytuacji i tyle 🙂 Mnóstwo kobiet tak właśnie ma, tylko się cieszyć.

U mnie na przykład było odwrotnie - ciążę straciłam, a objawy się utrzymywały jeszcze chwilę po tym... Także sama widzisz, nie ma sensu zwracać na nie uwagi, bo o niczym kompletnie nie mówią.

Odnośnik do komentarza

Objawy ciążowe mają się nijak to rozwoju płodu. Dobrze, że zniknęły bo to nic przyjemnego, pewnie Twój organizm szybciej przystosował się do nowej sytuacji i tyle 🙂 Mnóstwo kobiet tak właśnie ma, tylko się cieszyć.

U mnie na przykład było odwrotnie - ciążę straciłam, a objawy się utrzymywały jeszcze chwilę po tym... Także sama widzisz, nie ma sensu zwracać na nie uwagi, bo o niczym kompletnie nie mówią.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...