Skocz do zawartości
Forum

Problemy z zajściem w cieszę


Gość Pola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem tutaj nowa.. Chciała bym się poradzić, albo wesprzeć na duchu.. Sama nie wiem.. Z mężem staramy się o dzidziusia.. Ale nic z tego nie wychodzi. Moje badania są w porządku, jednak mój mąż ma teratozoospermie. Nasz lekarz, który prowadzi nas w klinice bezpłodności, twierdzi że nie sa to duże odstępstwa ( liczba prawidłowych plemników tp 3%)

3 cykl biorę lamette, pojawiają się pęcherzyki nawet po dwa w jednym jajniku. Na pęknięcie dostaje zastrzyk ovitrelle.. Na teście wciąż 1 kreska. Jestem załamana. Czy któraś z Was tak miała? Czy mogę mieć nadzieję. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza

U mnie trochę podobna sytuacja, ale pociesze Cię- u mojego męża też to stwierdzono, Ale okazało się że ma na tyle dużo plemników, ze mimo tetrazoospermii jest płodny. Ale mimo to ciąży brak od prawie roku, teraz przez sytuację w kraju i ja świecie nie jeżdżę do kliniki. Załamka :(

Odnośnik do komentarza

U nas też klinika nieczynna, ale ginekolog przyjmuje nas w swoim prywatnym gabinecie. Choć nie ukrywam że coraz bardziej boję się jeździć.. Ale przerwanie leczenia tak od razu jest niewskazane. 😟

Tak więc czeka mnie kolejna wizyta i kolejny zastrzyk. Zaczynam powoli jeździć na te wizyty jak na skazanie..

Strach bo wiadomo jaka sytuacja w kraju i rozczarowanie bo znowu nic z tego nie wychodzi.. 😟

Dokładnie tak jak piszesz Załamka 😭

Odnośnik do komentarza

No ja sama zrezygnowałam z tej wizyty. Bo się wystraszyłam. Teraz w sobotę ma być @ I cos czuje że znowu przyjdzie. Pola w jakim jestes wieku jeśli można zapytać? Czy to będzie pierwszy dzidziuś? U nas tak I ja mam 25 lat 🙂

Odnośnik do komentarza

No ja sama zrezygnowałam z tej wizyty. Bo się wystraszyłam. Teraz w sobotę ma być @ I cos czuje że znowu przyjdzie. Pola w jakim jestes wieku jeśli można zapytać? Czy to będzie pierwszy dzidziuś? U nas tak I ja mam 25 lat 🙂

Odnośnik do komentarza

U mnie tez @ w  sobotę 😭😭

Ja w czerwcu kończę 31 lat. Nie, mam 2 dzieci z pierwszego małżeństwa syna prawie 14lat i córke 9 lat. Niestety moje życie z pierwszym mężem nie potoczyło się zbyt kolorowo..2012 się z nim rozwiodłam 😐Oszust jakich mało... I prawie rok temu wyszłam drugi raz za mąż. Obecny mąż bardzo kocha dzieciaki, traktuje je jak swoje. Ale swojego maluszka też chciałby mieć. Zresztą ja też. Moje dzieciaki to już mają swój świat. Młoda jeszcze przyjdzie na przytulasy, a syn już swoje koledzy, muzyka, spotkania..mama trochę już na bocznym torze 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...