Skocz do zawartości
Forum

Ciąża?


Gość katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość katarzyna

witam na początku Marca spozniał mi sie okres zrobiłam test i wyszła jedna blada kreska ,poszłąm do ginekologa i cos zaznaczył na USG ale nie poweidział co to tylko kazał przyjsc za 3 tygodnie po dwóch dnich  od wizyy  ginekologa dostałam okres teraz mamy 6 kwietnia a miesiaczke powinnam wczoraj dostac i dalej jej nie ma zrobiłam test i wyszedł negatywny nie wiem co juz mam robic 

 

Odnośnik do komentarza

A współżyłaś w tym międzyczasie? Martwisz się że ciąża czy że coś nie tak z cyklami? Kiedyś juz miesiączkowałaś nieregularnie, co to znaczy że coś zaznaczył, każdy lekarz opisuje zdjęcie musisz poszukać tego opisu, poza tym jak się martwisz że to ciążą to raczej nie jeśli nie było kontaktu z partnerem. Ja odkąd zabezpieczam się błoną dopochwową- przed każdym stosunkiem, nie boję się nawet jak okres mi się spóźniam bo wiem że II kresek nie będzie

Odnośnik do komentarza

A współżyłaś w tym międzyczasie? Martwisz się że ciąża czy że coś nie tak z cyklami? Kiedyś juz miesiączkowałaś nieregularnie, co to znaczy że coś zaznaczył, każdy lekarz opisuje zdjęcie musisz poszukać tego opisu, poza tym jak się martwisz że to ciążą to raczej nie jeśli nie było kontaktu z partnerem. Ja odkąd zabezpieczam się błoną dopochwową- przed każdym stosunkiem, nie boję się nawet jak okres mi się spóźniam bo wiem że II kresek nie będzie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...