Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość trilenda

Powiększanie ust

Rekomendowane odpowiedzi

Gość trilenda

Czy są tutaj dziewczyny które powiekszyły usta? 

Jakim sposobem ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Arielle

Słyszałam ,ze są ogólnie sposoby na trwałe powiekszenie ust ale sama raczej bym się na coś takiego nie zdecydowała. Po prostu obawiałabym się, że sobie usta uszkodzę. Że efekt będzie potem nie do odwrócenia i będę sama żałowała, ze się na to zdecydowałam. 

Na tej stronie są opisane obecnie popularne metody powiększania ust. Sama zdecydowałam się na powiększenie ust kwasem hialuronowym i jestem zadowolona z efektu. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w organizmie tak wiec nie jest to groźna substancja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Quea

Ja powiększałam usta kwasem hialuronowym, polecam szczerze – wyszłam z Radzikowska Clinic, gdzie byłam na zabiegu, zupełnie odmieniona. Jak wszystko się zagoiło, to okazało się, że efekt jest przepiękny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Berdi

Zastanawiałam się nad zabiegiem powiększenia ust, potem jednak postanowiłam sobie odpuścić. Po pierwsze bałam sie bólu bo ponoc jest bardzo duzy. Po drugie nie byłam pewna czy będzie to pasowało mojej twarzy i czy nie będe wygladała przypadkiem sztucznie. Widziałam wiele nieudanych zabiegów ( nawet wśród celebrytów, ktorych przecież stać na najlepszej klasy zabiegi).

Ze swojej strony polecam kupienie matowych pomadek https://drogeria.pl/matowe Dzięki temu mozna chociaż trochę powiększyć optycznie usta :) W sklepie jest wiele rodzajów w dobrej cenie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...