Skocz do zawartości
Forum

Powiększanie ust


Gość trilenda

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałam ,ze są ogólnie sposoby na trwałe powiekszenie ust ale sama raczej bym się na coś takiego nie zdecydowała. Po prostu obawiałabym się, że sobie usta uszkodzę. Że efekt będzie potem nie do odwrócenia i będę sama żałowała, ze się na to zdecydowałam. 

Na tej stronie są opisane obecnie popularne metody powiększania ust. Sama zdecydowałam się na powiększenie ust kwasem hialuronowym i jestem zadowolona z efektu. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w organizmie tak wiec nie jest to groźna substancja. 

Odnośnik do komentarza

Ja powiększałam usta kwasem hialuronowym, polecam szczerze [reklama usunięta], gdzie byłam na zabiegu, zupełnie odmieniona. Jak wszystko się zagoiło, to okazało się, że efekt jest przepiękny.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Zastanawiałam się nad zabiegiem powiększenia ust, potem jednak postanowiłam sobie odpuścić. Po pierwsze bałam sie bólu bo ponoc jest bardzo duzy. Po drugie nie byłam pewna czy będzie to pasowało mojej twarzy i czy nie będe wygladała przypadkiem sztucznie. Widziałam wiele nieudanych zabiegów ( nawet wśród celebrytów, ktorych przecież stać na najlepszej klasy zabiegi).

Ze swojej strony polecam kupienie matowych pomadek  [reklama usunięta].  Dzięki temu mozna chociaż trochę powiększyć optycznie usta 🙂 W sklepie jest wiele rodzajów w dobrej cenie. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość lepsze nabłyszczanie
W dniu 24/7/2020 o 10:59 AM, Gość Berdi napisał:

Zastanawiałam się nad zabiegiem powiększenia ust, potem jednak postanowiłam sobie odpuścić. Po pierwsze bałam sie bólu bo ponoc jest bardzo duzy. Po drugie nie byłam pewna czy będzie to pasowało mojej twarzy i czy nie będe wygladała przypadkiem sztucznie. Widziałam wiele nieudanych zabiegów ( nawet wśród celebrytów, ktorych przecież stać na najlepszej klasy zabiegi).

Ze swojej strony polecam kupienie matowych pomadek  [reklama usunięta].  Dzięki temu mozna chociaż trochę powiększyć optycznie usta 🙂 W sklepie jest wiele rodzajów w dobrej cenie. 

A według wszystkich to właśnie błyszczące pomadki optycznie powiększają usta... Zawsze można dodać lekką linię konturówką w kolorze ust, co jeszcze wyrówna krawędzie. Ja lubię balsamy [reklama usunięta], ale każdy znajdzie swój ulubiony i kolor, i zapach, i smak [reklama usunięta], bo nie tylko ładnie nabłyszczają usta, niektore delikatnie koloryzują, ale jeszcze nawilżają i w przeciwieństwie do matowych pielęgnują usta. 

Znam kilka kobiet po permanentnym makijażu ust i nie zawsze wygląda to korzystnie, natomiast kwas hialuronowy w niewielkiej ilosci i w ogole umiejętnie zrobiony wygląda też naturalnie 🙂 Sama mam na szczęście dość symetryczne i niezbyt wąskie usta,

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja naturalnie mam bardzo małe i wąskie usta, dlatego zdecydowałam się na ich delikatne powiększenie. Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego miałam wykonany w gabinecie [reklama usunięta] w Kaliszu. Efekt jest naturalny, widoczny i bardzo satysfakcjonujący. Myślę, że w przyszłości go jeszcze powtórzę.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Podjęcie decyzji o modelowaniu ust kwasem hialuronowym w [reklama usunięta] było momentem zwrotnym w moim życiu. Wreszcie pozbyłam się mojego największego i chyba jedynego prawdziwego kompleksu. Polecam Wam, kobietki, po to jest medycyna estetyczna, by korzystać z jej uroków i poprawić nie tylko wygląd, ale pewność siebie.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Pastella

Mogę polecić klinikę [reklama usunięta], ja tutaj byłam właśnie na modelowaniu ust i bardzo polecam ze względu na bezpieczeństwo, komfort i profesjonalizm. W klinice czułam, że nie jestem tylko jednym z setek pacjentów, ale traktowano mnie bardzo indywidualnie

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja miałam powiększane usta kwasem hialuronowym w klinice [reklama usunięta]. Bardzo jestem zadowolona z efektu, na zabieg zdecydowałam się trzy lata temu, bo od zawsze przeszkadzał mi praktycznie brak górnej wargi. Od tego czasu regularnie powiększam usta, nie boli sam zabieg, trochę po czuje delikatny dyskomfort, ale to mija po dwóch dniach. No i efekt jest naprawdę zadawalający, najbardziej podoba mi się taki kobiecy łuk kupidyna, bo wcześniej to na górnej wardze miałam cieniutką linię, nie czułam się z tym dobrze. Jeśli ktoś się zastanawia nad powiększeniem ust, to ja polecam. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

A co myślicie o makijażu permanentnym ust zamiast ich powiększania? Myślicie, że to będzie dobra alternatywa? Mam makijaż permanentny brwi [reklama usunięta] i zastanawiam się, czy warto zainwestować także w makijaż permanentny ust

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Dobry temat, sama również przymierzam się do wymodelowania ust. Denerwuje mnie asymetria. Mianowicie mam cienką górną wargę oraz gruba dolną wargę. I chciałabym powiększyć górną wargę oraz lekko wymodelować dolną wargę, tak aby do siebie pasowały. Znalazłam już miejsce, w ktorym chcę wykonac zabieg ( mianowicie instytut Bielendy https://instytut.bielenda.pl/oferta/dermatolog-krakow/ ) . Czy zabieg jest mocno bolesny? Jak go zniosłyście? Bo sama się obawiam, ze będe miała problem z bólem.....

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...