Skocz do zawartości
Forum

Stomatolog


Gość Gosia.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mamusie 😉 mam pytanie, mianowicie jestem w 5tc jest to moja pierwsza ciąża, na chwilę obecną bolą mnie dwa zęby i to dość mocno, jak mówicie kiedy najlepiej udac się do dentysty i jak to jest że znieczulenie w ciąży? Z gory dziękuję za porady 👍🏻 

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Najlepiej, zadzwon do stomatologa i uzyskaj odpowiedzi. Ja też mam zabka do zrobienia ale pojde w 2 trymestrze. Niektórzy stomatolodzy daja znieczulenie kobieta w ciąży a inni nie.. Ja osobiscie nie bede brać, jezeli to nie leczenie kanalowe to dasz rade. 

Odnośnik do komentarza

Podczas ciąży normalnie chodziłam do stomatologa i znieczulenie dez dostałam. Przed leczeniem pokazałam tylko kartę ciąży. Pani stomatolog obchodziła się że mną bardzo delikatnie i co chwilę pytała czy się dobrze czuje

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Ja w osobiście korzystałam z Gabinetu Stomatologicznego w Bytomiu h[reklama usunięta]. W 4 miesiącu ciąży strasznie bolała mnie szóstka. Potrzebowałam wizyty na już i tam mnie przyjeli. Po wizycie stwierdziłam że już dentysty nie zmienię. Jeśli jest ktoś z regionu Bytomia to polecam.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jedno jest pewne. Jeśli chodzi o ciążę i  leczenie zębów to z własnego doświadczenia wiem, że trzeba powiedzieć dentyście o ciąży. Poza tym każdy dobry stomatolog powinien wiedzieć by stosować znieczulenie bez noradrenaliny. Jest ono słabsze, ale coś tam działa.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeżeli na przykład któryś nasz ząb wygląda nieestetycznie, polecam takkie rozwiazanie, jak koronka na zęby. To rodzaj nakładki stomatologicznej, którą się nakłada na nieestetyczny ząb. Takie koronki można sobie założyć w przychodni stomatologicznej [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...