Skocz do zawartości
Forum

Wózek 3w1


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, ja kupiłam wózek w outlecie Coletto https://outlet.coletto.pl/pl/c/Wozki-dzieciece/55 . Oni maja super ofertę na wózki, są w dobrych cenach, a ich jakość jest fenomenalna. Mogłam się wcześniej przekonać, bo moja bratowa miała od nich wózek i on tak dobrze się trzymał, był wygodny, miał amortyzację, no cudo. Mam od nich Crafta 2 w 1 - wersja ze spacerówką i nie narzekam. Koła ma nieprzebijalne, posiada kokosowy materacyk, jest bajerancki, a przy tym moja córcia śpi w nim jak zaczarowana, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Ja wybrałam zwykłą spacerówkę: https://espiro.pl/wozki-spacerowe bo nosidełko dostałam w prezencie na wyprawkę, a nie potrzebowałam wózka 3w1. Każdy powinien sam stwierdzić jaki będzie dla niego odpowiedni bo to zależy od wielu czynników. Stronę Espiro podesłała mi znajoma, której wózek mi się spodobał już jakiś czas temu. W zeszłym tygodniu dotarła do mnie przesyłka i po zmontowaniu wszystko super wygląda. Wózek stabilny i wykonany z solidnych materiałów, więc posłuży długo. Jak zrobi się ciepło to już będziemy mogli wyjść z synkiem na spacer :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam l/type z anexa i jestem z niego zadowolona. Poręczny i zgrabny, wygodnie się go prowadzi. Koła mają dobrą amortyzację a jego ogromną zaletą jest składana kołyska dzięki czemu wózek jest łatwy w transporcie i nie zajmuje wiele miejsca. 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie anexy są solidne i wygodne:) U mnie kilka koleżanek ma własnie wózki tej firmy i żadna nie narzeka:) Ja zdecydowałam się na model e/type. Lekko i zwinnie się prowadzi, jest łatwy w obsłudze a dzięki elementom z ekoskóry prezentuje się rewelacyjnie;D

Odnośnik do komentarza

Kiedyś powiedziałabym, że nie warto kupować takie wózki, ale rok temu urodziłam córkę i kupiłam jej wózek Riko Side. Służy nam do dziś i widać, że to się nie zmieni. Jest wygodny, lekki i pojemny, więc na pewno będzie z nami do zakończenia przygody z wózkiem.

Odnośnik do komentarza

U nas sprawdza się l/type z anex. Ma podwójną amortyzację na przednich i tylnych kołach. Gondola jest odpinana jedną ręką co bardzo ułatwia jej przenoszenie:) Plus za przedłużany daszek, który świetnie chorni malucha:) Ogólnie wózek ma poręczne wymiary i jest łatwy w obsłudze. 

Odnośnik do komentarza

polecam zobaczyć jeszcze  ANEX e/type ma go i jestem mega zadowolona , wszystko jest przemyślane w najmniejszym szczególe. Sprzęt jest duży, sama kołyska jest duża i pojemna, amortyzacja również przyjemna, wymiary wózka są kompaktowe i łatwo się nim operuje , lekko się prowadzi, sprawdza się u nas rewelacyjnie podczas każdego spaceru. Wygodnie i w prosty sposób się składa, jestem zadowolona bardzo że zdecydowaliśmy się właśnie na ten model. Cena adekwatna do jakości.

Odnośnik do komentarza

Byłam bardzo niezadowolona ze swojego wózka 3w1 dlatego niedługo po przerzuceniu się na spacerówkę, kupiłam Cavoe Ideo. Ten wózek jest solidnie wykonany, wygodny (dla mnie i dla dziecka też) więc naprawdę jestem z niego zadowolona.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1/4/2023 o 9:07 PM, karolinajem napisał(a):

2w1 to baby jogger city sights. Jezdny, praktyczny i funkcjonalny, do tego ladnie sie prezentuje

Oj zdecydowanie popieram. Kupilismy wlasnie na promce Baby Joggera City Sights i chyba to byl strzal w 10tke! Bardzo fajnie sie prowadzi, wygodny dla rodzica i dla dziecka 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...