Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kobietki, postanowiłam założyć ten temat ze względu na moje wątpliwości (jutro idę do lekarza). Mam endometriozę 2 stopnia. Na początku marca 2020 zaraz po miesiączce miałam laparoskopię usunięcia torbiela na lewym jajniku, prawy czysty. Normalnie wystąpiła owulacja. Wspólnie z narzeczonym stwierdziliśmy, że chcemy starać się o dziecko. Aktualnie okres mi się spóźnia, ale test wyszedł negatywnie. Lekko boli mnie brzuch (podobny ból do menstruacyjnego tylko dużo słabszy) jakby coś w podbrzuszu się naciągało oraz dzisiaj wystąpiło dodatkowo ciągłe przelewanie się w brzuchu (lekkie bulgotanie). Dodam jeszcze, że lekko boli mnie głowa, od 3 dni i zauważyłam żyłki na piersiach.. Nie ukrywam, że mam nadzieje, że coś się dzieje dobrego, tylko ten negatywny test.. Czy któraś miała podobne objawy?

Odnośnik do komentarza

W ciąży możesz być albo nie być. Natomiast na pewno wymienione przez Ciebie objawy ciąży nie oznaczaja. "Bulgotanie" w brzuchu, naciągane, żyłki na piersiach jeśli juz występują jako objaw ciąży, to znaczjie bardziej zaawansowanej. Poczekaj kilka dni i ponów test, to jedyne wyjście. (Chyba, że masz możliwość zrobic badanie krwi, wtedy najlepiej takie)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...