Skocz do zawartości
Forum

Przestałam kochać narzeczonego w ciąży


Gość Sadgirl1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sadgirl1234

Cześć. Czy to normalne czy hormony? Jestem w 15 tyg ciąży ale od jej samego początku czuję niechęć do mojego narzeczonego nie mogę na niego patrzeć i go słuchać. Czuję się dobrze bez niego ale dlaczego? Mieliśmy wspaniały związek nic na przestrodze. Czy to hormony czy po prostu moje uczucie do niego się wypaliło? Jestem z nim od roku a ciąża jak z mojej i jego strony jest szczęściem. Nic nie popsuło naszych relacji to stalo się z dnia na dzień..... Pomocy 

Odnośnik do komentarza

Mnie moj zaczal denerwować w trakcie ciazy, tzn. rzeczy, na które nie zwracałam uwagi zaczęły mi przeszkadzać..  Ale skoro to akurat pojawiło się teraz, to staram się jednak nad tym panować, bo to pewnie hormony. I staram się robić coś w drugą stronę, czasami zrobię coś dobrego do jedzenia, czasami jakiś masaz, nawet jeśli mi się nie chce;) łatwo sie od siebie oddalić, a później przy dziecku może być dużo trudniej coś odbudować. Trzymaj się i może za wiele przez czas ciazy o tym nie myśl 🙂

Odnośnik do komentarza

Ja stawiałabym na hormony. Mnie mój mąż w pierwszej ciąży wkurzał strasznie. Porozmawiaj z nim o tym co cię denerwuje. Powiedz ze to hormony. Niech sie postara. Nawet jeśli to nie do konca hormony, moze pomoże uratować związek. drugiej bylo juz lepiej:) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...