Skocz do zawartości
Forum

5 tygodni i 5 dni brak pęcherzyka


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w 5 tygodniu ciąży plus 5 dni brak pęcherzyka dzisiaj na usg Pani stwierdziła ze widzi coś przy prawym jajniku wiec podejrzewa ciąże pozamaciczna w poniedziałek mam przyjść jeszcze raz wtedy już będzie bić serce i wtedy może powiedzieć na 100% . Strasznie się boje wydaje mi się ze to już będzie koniec . Myślicie ze jest jeszcze jakaś szansa ? Nie mam żadnych objawów pozamacicznych jestem załamana 

Odnośnik do komentarza

Ja już nie wiem co mam robić mieszkam za granica tutaj się wykonuje to tylko w jednym szpitalu kiedy dziś do mnie zadzwonili i powiedzieli ze mam przyjechać w piątek bo mieli na rade ze nie warto dłużej czekać bo w poniedziałek jak byłam pęcherzyk się nie pokazał i ze podadzą mi już lek i ze mam się cieszyć ze ta bo inaczej by musiała być cesarka z powodu koronowirusa nie robią tego laporaskopia jak się zapytałam czy mnie zbadają przed podaniem leku powiedzieli ze nie bo są pewni tego co robią nie mam już sił na nic 

Odnośnik do komentarza

Najlepiej tak zrób. Żebyś miała 100% pewności skoro w szpitalu nie chcą Cię zbadać 😞 . Rozumiem, że się boisz, ale ja trzymam kciuki z całego serca żebyś zobaczyła pęcherzyk i bijące serduszko. Trzymaj się cieplutko kochana i daj znać po wizycie.

Odnośnik do komentarza

Byłam dzisiaj lekarz nie widział pęcherzyka ale tez powiedział ze nie widzi nic w prawym jajowodzie tak jak to w szpitalu powiedzieli , i ze jego zdaniem jest to wczesna ciąża i ze musiał by zobaczyć wyniki z bety powiedział żebym jutro się wszystko dowiedziała jaki był wzrost hormonów i przyszła do niego w poniedziałek chyba ze ostatnie wyniki były koło 3000 tys to wtedy żebym się zgodziła 

Odnośnik do komentarza

wlasnie będę prosiła jutro o pobranie bo tutaj bez skierowania nie zrobią a oni są strasznie nastawieni żeby mi podać ten lek i nawet jestem tego pewna jutro ze będą mnie straszyć ze jak się nie zgodzę to będę musiała mieć zabieg 

Odnośnik do komentarza

Tez mam taka nadzieje ale moja mama tez tu rodziła mojego brata i tez powiedzieli ze jest w ciąży pozamacicznej zrobili jej zabiej okazało się ze ciąża jest prawidłowa zaszyli i później do końca ciąży musiała leżeć bo miała zagrożona 

Odnośnik do komentarza

Cześć. Według ginekologa jestem w 6tc od zapłodnienia minęły 4 tygodnie.Na usg widać pęcherzyk 2,99cm ale bez zarodka. Znam przypadki, że zarodek pokazał się nawet w 10tc. Martwię się bardzo. Czy ktoś miał podobna sytuacje. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Anna napisał:

Jagoda33 Owszem ja ! W pierwszej i drugiej ciąży. 

Poważnie ? Moja pani ginekolog powiedziała, że mój pęcherzyk jest za duży żeby coś się pokazało. Prawdę mówiąc dała mi 10% szans na to ze coś się tam pokaże. To moja pierwsza ciąża i bardzo to przeżywam co dzisiaj usłyszałam. 

Odnośnik do komentarza

Jagoda33 w pierwszej i drugiej ciąży byłam na pierwszej wizycie w 5tyg + ileś tam dni (liczac od dnia ostatniej miesiączki) niepamiętam już i też nie było zarodka. Kolejna wizyte miałam po 3 tygodniach i zarodek był i serduszko biło. W obu ciążach sytuacja się powtórzyła. A co do wymiarów pęcherzyka ciążowego to nie znam się na tym, ale musisz mieć nadzieję, że wszystko będzie dobrze 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...