Skocz do zawartości
Forum

Atrakcje weselne


Gość sfsdfs

Rekomendowane odpowiedzi

Atrakcji weselnych jest bardzo wiele, aczkolwiek mi się osobiście bardzo podoba fotobudka z różnymi gadżetami, jakieś okulary, kapelusze. Fajne jest to, że oprócz tego, że zdjęcie jest dla pary młodej to goście również dostają :). Macie bardzo fajna pamiątkę na przyszłośc.

Jeszcze duże wrażenie robią pokazy pirotechniczne i jeśli macie mozłiwość zorganizowania pokazu fajerwerków to jest to ciekawa opcja. Polecam jednak samodzielnie zamówić fajerwerki z hurtowni

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Bardzo ciekawym pomysłem jest również mobilny bar z drinkami. Ja korzystałam z usług barmańskich firmy [reklama usunięta]. Goście weselni byli bardzo zadowoleni z tego rozwiązania i chętnie zamawiali owocowe koktajle alkoholowe.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

U mnie główną atrakcją była ceremonia ślubna, która została zorganizowana na cudownej plaży w Gdańsku. Wszyscy byliśmy pod dużym wrażeniem pięknej aranżacji wydarzenia. Stamtąd przenieśliśmy się do sali weselnej hotelu [reklama usunięta], który był zlokalizowany zaledwie 150 m od miejsca ceremonii.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Polecamy sztuczne ognie, flary stadionowe i race dymne! Piosenkę zaśpiewała w niespodziance kilkuletnia siostrzenica męża,

a kuzyn tańczył w stroju dinozaura co zrobiło całkowitą furorę  😉

Dobrze jest też postawić gościom różnego rodzaju alkohole:

[reklama usunięta]

Na stronie jest kilka pomysłów jak dobrać wódkę oraz gdzie zakupić. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie im więcej atrakcji tym większy cyrk się robi z wesela takie moje zdanie . Za bardzo rozprasza to gości , skupiają się na atrakcjach a nie na zabawie weselnej  . Ja miałam księgę gości ( można podpiąć ją jako atrakcje ) fajnie to wyszło i dodatkowo mieliśmy zabawy taneczne prowadzone przez DJ  oraz zimne ognie - piękne zdjęcia wyszły jak dla mnie było idealnie 😉

[reklama usunięta]

Warto jest postawić na przyklad rózne rodzaje alkoholi 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Atrakcją na weselu jest bardzo dobry Dj / zespół, dobre towarzystwo i dobre jedzenie. To powinna być podstawa  Ja wolałabym zapłacić więcej Djowi (wybrać lepszego) i fotografowi aby mieć prawdziwie fajną pamiątkę, a nie atrakcję na chwilę. Jak jest dobra zabawa na parkiecie to inne "atrakcje" są zbędne. Albo wręcz wytrącają z zabawy i zdarza się że są wesela tak "napchane" atrakcjami (to fotobudka, to zimne ognie, to pieczona świnka  , pokazy czegoś tam..) że goście nie mają czasu pogadać i potańczyć 😉 Można ewentualnie zaproponować gościom stół z różnymi ciekawymi alkoholami [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...