Skocz do zawartości
Forum

Kochane Kobiety


Gość Miśka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ogromne pytanie staramy się z partnerem o dziecko mam już córkę 3lata partner nie jest ojcem biologicznym. Byłam u ginekologa stwierdził że jestem płodna bo mam dni płodne a staramy się pół roku i nic nie mogę też trafić w dni płodne bo miesiączki mam różne. W styczniu miałam 37 dni cyklu miesiaczka 30.01-04.02 w lutym miałam 32dni cyklu miesiaczka 02.03-07.02 kalendarz pokazuje że dni płodne miałam między 14-21 marzec kochaliśmy się 12,14,16,24,26 wychodzi że był to 11,13,15,23,25 dzień cyklu czy mogłam zajść w te dni w ciążę miesiączkę powinnam dostać 3 kwietnia. Dziękuję za każdą odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna

Myśle, ze nakręcasz się jak ja. Już zrobiłam dwa testy a miesiączka będzie może w czwartek a może w weekend. Nawet inaczej się czuje niż zawsze ale co z tego jak testy negatywne w 22 i 25 dniu cyklu . (Cykle 27-29)

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Ja testy zrobilak 4 dni przed okresem ale zawsze mam regularne i byl juz pozytywny test. 

Przy staraniach Moja Pani ginekolog zapytala sie mnie jak często sie kochamy z mezem.... Oczywiście powiedzialam ze codziennie.... To zapytala sie mnie jak chcemy zrobic dzieciaczka skoro tam nie ma prawidłowych plemnikow przy codziennym wytrysku... I mielismy pare miesiecy przerwy w staraniach i 4 dni przerwy mielismy i dzien przed owulacja byly starania i odrazu zaszlam w ciążę. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Paulina 28 napisał:

Miska to ze masz dni plodne to ok. Ale czy mialas robione badania? Tak dla spokoju? 

Nie miałam tak powiedział ginekolog że jestem płodna bo mam dni płodne. Kochamy się z partnerem tyle razy ile jest możliwość nie ma go codziennie ale z kalendarzyka staramy się w dzień płodny przed po i dalej nic. Nie myślimy o tym żeby kochać się tylko bym zaszła w ciążę tylko z przyjemnością a po wszystkim myślimy o tym czy może się udało.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gość Katarzyna napisał:

Myśle, ze nakręcasz się jak ja. Już zrobiłam dwa testy a miesiączka będzie może w czwartek a może w weekend. Nawet inaczej się czuje niż zawsze ale co z tego jak testy negatywne w 22 i 25 dniu cyklu . (Cykle 27-29)

Może i się nakręcam bo chciała bym zajść w ciążę. A tu jednak nic niby w dni płodne przed po i każdy dzień to pusto. Miesiączkę powinnam dostać 3tego kwietnia zobaczymy co z tego będzie. Myślę czy partner nie powinien się zbadać gdzieś.

Odnośnik do komentarza
W dniu 31/3/2020 o 8:47 PM, Gość Miśka napisał:

Nie miałam tak powiedział ginekolog że jestem płodna bo mam dni płodne. Kochamy się z partnerem tyle razy ile jest możliwość nie ma go codziennie ale z kalendarzyka staramy się w dzień płodny przed po i dalej nic. Nie myślimy o tym żeby kochać się tylko bym zaszła w ciążę tylko z przyjemnością a po wszystkim myślimy o tym czy może się udało.

Miśka i dlatego pewnie nie zachodzisz 😛 Jak Ty się chcesz starać "z kalendarzyka" skoro każdy cykl masz inny? Nigdy Wam tak nie wyjdzie. Podstawowa zasada - nie w owulację, nie codziennie, tylko co 2-3 dni regularnie przez cały cykl i zaskoczy 🙂 każdy lekarz Ci powie, że to jedyna sensowna metoda 🙂 chocbys miala cykle jak w zegarku, to dopóki nie prowadzisz obserwacji śluz+ temperatura+szyjka, regularnie, dluzszy czas, to nie powinno istnieć dla Ciebie coś takiego jak kalendarzyk. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 31/3/2020 o 8:47 PM, Gość Miśka napisał:

Nie miałam tak powiedział ginekolog że jestem płodna bo mam dni płodne. Kochamy się z partnerem tyle razy ile jest możliwość nie ma go codziennie ale z kalendarzyka staramy się w dzień płodny przed po i dalej nic. Nie myślimy o tym żeby kochać się tylko bym zaszła w ciążę tylko z przyjemnością a po wszystkim myślimy o tym czy może się udało.

Miśka i dlatego pewnie nie zachodzisz 😛 Jak Ty się chcesz starać "z kalendarzyka" skoro każdy cykl masz inny? Nigdy Wam tak nie wyjdzie. Podstawowa zasada - nie w owulację, nie codziennie, tylko co 2-3 dni regularnie przez cały cykl i zaskoczy 🙂 każdy lekarz Ci powie, że to jedyna sensowna metoda 🙂 chocbys miala cykle jak w zegarku, to dopóki nie prowadzisz obserwacji śluz+ temperatura+szyjka, regularnie, dluzszy czas, to nie powinno istnieć dla Ciebie coś takiego jak kalendarzyk. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...