Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo czeka mnie wymiana mebli kuchennych - stare już ledwo trzymają się kupy, ale trzeba przyznać, że i tak dość długo wytrzymały. Niby wiedziałam, że prędzej czy później przyjdzie ten czas, ale jakoś nic nie planowałam i jestem totalnie zielona w temacie. Może ktoś z was podrzuci mi jakieś zdjęcia ze swojej kuchni - szukam inspiracji. Z góry dziękuję 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się podobają kuchnie w stylu skandynawskim. Zobacz sobie w necie, ładnie to wygląda 😜.

Edytowane przez meksi23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość skella

Ja niedawno wymieniałam meble, zrobiłam sobie białe w błysku z ciemnymi blatami, przy okazji kupiłam też nową zmywarkę, mam teraz electroluxa z opcją airDry, ta funkcja polega na tym, ze zmywarka sama po myciu się otwiera i naczynia są lepiej dosuszone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Esterka

Ja mam MaxiFlex jest większa i bardzo pojemna więc idealnie wszystko mieści, mam dużą rodzinę więc sprawdza się super. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bysia
Godzinę temu, Gość Esterka napisał:

Ja mam MaxiFlex jest większa i bardzo pojemna więc idealnie wszystko mieści, mam dużą rodzinę więc sprawdza się super. 

To ta zmywarka electroluxa na 14 kompletów? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gaba

Ja do kuchni mogę polecić zmywarkę electrolux z technologią AirDry. Sama jestem użytkownikiem tej zmywarki i jestem bardzo zadowolona. Po zakończeniu zmywania drzwi otwierają się automatycznie, aby naczynia były suche i pozbawione zacieków. Zmywarka potrafi domyć największy brud. Super sprzęt dla każdego 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lucia

Ja mam zmywarkę ComfortLift, z której jestem zadowolona. Posiada ona podnoszony dolny kosz, co jest bardzo wygodne. Ponad to za każdym razem naczynia są idealnie czyste i suche 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maurycy

Zmywarka, taka w zabudowie to dla mnie taki must have. Nie wyobrażam sobie zycia bez tego udogodnienia. A jest tu ktoś kto ma płyty gazowe (indukcja u mnie jest niemożliwa) Solgazu? Oglądałem te Innova i wyglądają świetnie. Taka gładka powierzchnia na pewno dużo łatwiej się czyści niż w tradycyjnych modelach z rusztami. Funkcjonalnie też ta płyta jest bardzo rozbudowana. Ale nadal się zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justyna
W dniu 3/8/2020 o 9:51 AM, Gość Maurycy napisał:

Zmywarka, taka w zabudowie to dla mnie taki must have. Nie wyobrażam sobie zycia bez tego udogodnienia. A jest tu ktoś kto ma płyty gazowe (indukcja u mnie jest niemożliwa) Solgazu? Oglądałem te Innova i wyglądają świetnie. Taka gładka powierzchnia na pewno dużo łatwiej się czyści niż w tradycyjnych modelach z rusztami. Funkcjonalnie też ta płyta jest bardzo rozbudowana. Ale nadal się zastanawiam.

Warto. Całkiem fajne, nowoczesne rozwiązanie. Jak masz wątpliwości to możesz pojechać do ich showroomu i zobaczyć na żywo jak to działa. Przy takiej cenie za sprzęt AGD warto zobaczyć na żywo działanie i funkcjonalność. A ta jest naprawdę wysoka. Te nowe systemy zapalające sa właściwie niesłyszalne, tak że płyta sprawdza się w kuchni otwartej na salon :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ela

W kuchni mam zmywarkę AirDry i jest super. Zmywarka zawsze dokładnie czyści nawet jeżeli komuś z domowników zdarzy się źle włożyć naczynia. Ponad to jest bardzo praktyczna i wygodna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czarodziejka

A  jaką macie lodówkę? Ostatnio widziałam nowość od Electroluxa dostępną w kolorze Black Matt, zawsze o takiej marzyłam więc przymierzam się do zakupu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bretke

Również mam meble na wymiar, brałam pod uwagę meble gotowe, potem jednak z nich zrezygnowałam. Co z tego, ze cena jest niska skoro meble nie są dopasowane do pomieszczenia oraz nie wyglądają tak dobrze, jak wlaśnie meble na wymiar. 

Od siebie wspomnę jeszcze o tak waznym elemencie w kuchni jak bateria kuchenna, zdecydowanie polecam baterię z wyciąganą wylewką, jest wygodna oraz praktyczna. 

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...