Skocz do zawartości
Forum

Są 2 czy jedna?


Gość Angelika

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w środę wizytę u ginekologa..  niestety partner nie może być obecny przy tym-nieszczęsna pandemia... zobaczymy jak to będzie, mam nadzieję że wszystko ok.. choć chyba wciąż jeszcze to do mnie tak naprawdę nie dotarło 🤦‍♀️

Odnośnik do komentarza
Gość Angelika
1 godzinę temu, Gość Katarzyna napisał:

A ilo dniowe masz cykle ? Pierwszy test dwa dni wcześniej pozytywny?

gratuluje 🙂🙂🙂🙂

Normalnie 25-31. Zazwyczaj 28 dni ale tak co 3 miesiące trafi mi się taki właśnie albo krótszy albo dłuższy.. 

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

A test robilas tej samej firmy czy innej? Ile dni minęło od zrobienia kolejnego testu? Jezeli sie nie boisz to może idz do labolatorium na bhcg i będziesz miala pewnosc po 2 dniach powtorz bhcg i jak bedzie wzrost o 100 % to ciaza rozwija sie prawidlowo

Odnośnik do komentarza
Gość Angelika
8 godzin temu, Gość Patka_R napisał:

Zrobiłam dziś jeszcze 1 test dla pewności i kreska jest nadal jasna.. przyznam szczerze,że nie wiem co o tym myśleć? Martwi mnie to..

Ale kreski nie muszą być czerwone obie. Już jasnoróżowa oznacza ciąże. Ja zaczęłam robić 4 dni przed okresem. 1-go ledwo widoczna, 2-go bardziej ale jednak nie pewna. A wczoraj dwie już wyraźne. Mimo ze byłam nie pewna to na wieczór zrobiłam test digital który pokazuje napis- pregnant/not pregnant. I oficjalnie pokazało, że ciąża. Za tydzień ide na betę- niestety przez korona nie ma wcześniejszych terminów. Ale jeśli u ciebie są to radziłabym zapisać się na betę. Ile spóźnia ci się okres? Może zrób tez ten digital 

Odnośnik do komentarza

Byłam dziś u ginekologa.. nie był w stanie potwierdzić czy ta ciąża jest czy jej nie ma.. był jakiś niewielki pęcherzyk wskazujący możliwe że na bardzo wczesną ciążę, ale powiedział że musi mieć wyniki beta.. (wszystko przez to,że cierpię na pcos)napisał mi,że na cito.. poszłam i teraz czekam.. miały być do 2h więc teoretycznie niedługo się dowiem... jestem cała w nerwach,że okaże się iż to jednak nie ciąża..  

Odnośnik do komentarza

Cześć. Jestem tu nowa ale nurtuje mnie to samo. Do rzeczy:

Cykle mam bardzo nieregularne 25-45 dni. Średnio 31-32. Drugi cykl na duphaston od 16 do 25 dc. Stosunek 13, 15, 17 i 18 dc. Owulacja 17/18 dc. Potwierdzona testem i obserwacją ciała i teraz zaczyna się ciekawie. Od 19 dc bolą mnie sutki przy dotyku. Z każdym dbiem chyba gorzej bo teraz boli też spód piersi. Zawsze były spore a teraz wylewam się ze staników... nie przytyłam. Dziś 29 dc. Piersi przeszkadzają mi kiedy mam ręce blisko tułowia...po prostu je czuję non stop. Ból piersi do tej pory pojawiał się tydzień przed miesiączką i raczej bolało po bokach. Skurcze zwiastujące miesiączkę zawsze 4-5 dni przed a teraz od conajmniej 6 dni mnie ciągnie delikatnie. Śluz taki jak przed okresem tylko ciut gęstszy. Od kilku dni męczą mnie bóle głowy gdzie mnie głowa boli raz do roku... test z porannego moczy nic nie wyjaśnił. Niby negatyw ale pod odpowiednim kątem coś się tam majaczy. Na zdjęciach nie widać nic więc nawet nie wrzucam. Robić jutro test o wyższej czułości czy zwalić na duphaston i uznać że zobaczyłam odczynnik na pasku a nie wybarwienie... ? Liczę na wasze doświadczenie i dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
W dniu 1/4/2020 o 2:10 PM, Gość Patka_R napisał:

Byłam dziś u ginekologa.. nie był w stanie potwierdzić czy ta ciąża jest czy jej nie ma.. był jakiś niewielki pęcherzyk wskazujący możliwe że na bardzo wczesną ciążę, ale powiedział że musi mieć wyniki beta.. (wszystko przez to,że cierpię na pcos)napisał mi,że na cito.. poszłam i teraz czekam.. miały być do 2h więc teoretycznie niedługo się dowiem... jestem cała w nerwach,że okaże się iż to jednak nie ciąża..  

Patka i co wyszło? Przyznam ze u mnie beta potwierdzona- dzisiaj wyniki 4064 ❤️ Po dwóch poronieniach nie mogłam mieć lepszego prezentu urodzinowego ❤️

Odnośnik do komentarza
W dniu 1/4/2020 o 2:10 PM, Gość Patka_R napisał:

Byłam dziś u ginekologa.. nie był w stanie potwierdzić czy ta ciąża jest czy jej nie ma.. był jakiś niewielki pęcherzyk wskazujący możliwe że na bardzo wczesną ciążę, ale powiedział że musi mieć wyniki beta.. (wszystko przez to,że cierpię na pcos)napisał mi,że na cito.. poszłam i teraz czekam.. miały być do 2h więc teoretycznie niedługo się dowiem... jestem cała w nerwach,że okaże się iż to jednak nie ciąża..  

Patka i co wyszło? Przyznam ze u mnie beta potwierdzona- dzisiaj wyniki 4064 ❤️ Po dwóch poronieniach nie mogłam mieć lepszego prezentu urodzinowego ❤️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...