Skocz do zawartości
Forum

Są 2 czy jedna?


Gość Angelika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Angelika

Już sama nie wiem! Ja widzę jakiś cień ale mąż mówi ze nie widzi nic. Może dlatego, ze jest daltonistą?. A może to ja się nakręcam? Jakość zdjęcia jest jaka jest, na to już nic nie poradzę. Wiem, że na innym telefonie będzie widać inaczej (rozdzielczość) no ale.. mów drogie Panie co widzicie? Dodam, ze jestem 3 dni przed okresem, a test zrobiłam z przeczucia (czyt. Niecierpliwości) 😂 https://naforum.zapodaj.net/30dc7526c232.jpg.html

Odnośnik do komentarza

Nic nie widać na tym zdjęciu. Zrób inny test z rana.

Tak wcześnie nie powinno się robić testów, bo owszem wyjdą, ale naturalnie ciąża nie wypala i normalnie dostaje się okres. Potem jest tylko przykro, mimo że to naturalne. 

Odnośnik do komentarza
Gość Angelika
2 godziny temu, Gość Paulina 28 napisał:

Wedlug mnie jest tam bardzo slaba kreska... Tez testowalam wczesniej 4 dni przed okresem, jezeli zrobisz jutro badz pojutrze test co bedzie bardziej widoczna. A po jakim czasie wyszla 2 kreska? 

Na teście po 1,5 min już było. Zdjęcie robione jakoś po 2 minutach. Jeśli o to pytasz 😄 

Odnośnik do komentarza
Gość Angelika
2 godziny temu, Gość EmDzej napisał:

Oczywiście, ze jest tam krecha! Gratuluje! 🙂 Ja mialam jeszcze slabsza jak zrobilam 5 dni przed spodziewana miesiaczka 😂

Oby tym razem. Mam bóle piersi ale zganiałam to na to ze jestem chora a nie na ciąże. A może mam 2w1? Podziękowałabym za gratulacje ale jest stanowczo za wczesnie a nie chce zapeszać, bo dwie poprzednie skończyły się poronieniem 😕 

Odnośnik do komentarza
Gość Angelika
18 minut temu, Gość Patka_R napisał:

Witam, jak mogę tu dodać zdjęcie aby uzyskać waszą pomóc?

Ja wklejałam na zapodaj (link u góry) i tam można dodać swoje zdjęcie- wtedy personalizuję się link i gotowe! 

Odnośnik do komentarza

Pojawiła się jedna była już bardzo wyraźna, już miałam się rozplakać,że znów nic z tego (mam zespół pcos i staramy się od września pod okiem ginekologa...) I zaczęła pojawiać się ta i nie zniknęła,a zatrzymała się w tym stanie.. nie wiem ile czasu upłynęło 🤷‍♀️

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Patka_R napisał:

Pojawiła się jedna była już bardzo wyraźna, już miałam się rozplakać,że znów nic z tego (mam zespół pcos i staramy się od września pod okiem ginekologa...) I zaczęła pojawiać się ta i nie zniknęła,a zatrzymała się w tym stanie.. nie wiem ile czasu upłynęło 🤷‍♀️

Patka! Jeśli minęło do 5 minut to mi to wyglada na ciąże...nie jestem lekarzem oczywiście i wiem ze bardzo ciężko spokojnie o tym myśleć, ale zrób jutro rano test - najlepiej taki o wysokiej czułości 10mlu. Mi wychodzą już grube krechy a nadal staram się nie nastawiam póki lekarz mi nie potwierdzi ciąży. Trzymam za Ciebie kciuki 🙂 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Patka_R napisał:

Bardzo dziękuję za pomoc 😉 zrobię kolejny test jutro bądź w poniedziałek. Na pewno zatem jesteś skoro Twoje krechy są grube więc wstępnie gratuluję i 3mam kciuki!:)

Patka- koniecznie daj znać jaki wyszedł test jutro 😉 i nie poddawaj się nawet jeśli to nie tym razem 🙂 Ale tak jak mówię - moj pierwszy test tez był taki bladziutki 🙂 

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękuję za pomoc 😉 zrobię

42 minuty temu, AKa91 napisał:

Patka- koniecznie daj znać jaki wyszedł test jutro 😉 i nie poddawaj się nawet jeśli to nie tym razem 🙂 Ale tak jak mówię - moj pierwszy test tez był taki bladziutki 🙂 

Chyba poczekam do poniedziałku i dam znać oczywiście.. póki co żyję niewielką nadzieją..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...