Skocz do zawartości
Forum

Odruchy wymiotne


Gość Katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna

Witam.

Staramy się z narzeczonym od roku o dziecko. Cykle mam 27-28 dniowe, jajeczkowanie występuje. Od dwóch miesięcy łykam fertilcare, kwas foliowy i witaminę d3, narzeczony fertilman.

od 3-4 dni co nie zjem to od razu mam odruch wymiotny. Dzisiaj zrobiłam test, bo aż się przestraszyłam-ale jedna kreska, ale mam dopiero 22 dzień cyklu.

zawsze odczuwałam tydzień lub 10 dni przed bol piersi i jajników. 
teraz jajnik czułam raz w nocy dwa dni temu ze aż się obudziłam. Co mam robić ?

 

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Kochana, test zrobiłaś za szybko. 

Ja zrobilam 4 dni przed spodziewanym okresem i wyszedl pozytywnie. 

Powiem Ci tak, niektorzy mowia ze nie ma oznak ciąży przed okresem itp... Ale teraz wiem ze to nie prawda. 

Jestem w ciazy juz 2 raz i ta ciaza jest inna, z synem nie mialam oznak na ciąże zadnych przed okresem, okres nie przyszedł i pp paru dniach zaprzyjaznilam się z kibelkiem na jakies 15 tygodni.. 

W tej ciazy czulam ze jestem w ciazy odrazu... 2 dni po owulacji bol jak na okres trwal caly czas do jakiegos 6 tygodnia, bol sutkow nigdy mnie cycki nie bolaly a tymbardziej sutki, uderzenia gorąca mialam i prawie zemdlalam, z mezem podejrzewalismy ze cos jest na rzeczy aaa i twarz zaczela mi sie mega błyszczeć ora wlosy przetluszczac a nie mialam z tym problemow.... 

Twoje oznaki moga wskazywac na ciaze jak i na jaka burze hormowo, kazdy cykl jest praktycznie inny. Ale to ty znasz swoje cialo najbardziej. 

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna
8 godzin temu, Gość Paulina 28 napisał:

Kochana, test zrobiłaś za szybko. 

Ja zrobilam 4 dni przed spodziewanym okresem i wyszedl pozytywnie. 

Powiem Ci tak, niektorzy mowia ze nie ma oznak ciąży przed okresem itp... Ale teraz wiem ze to nie prawda. 

Jestem w ciazy juz 2 raz i ta ciaza jest inna, z synem nie mialam oznak na ciąże zadnych przed okresem, okres nie przyszedł i pp paru dniach zaprzyjaznilam się z kibelkiem na jakies 15 tygodni.. 

W tej ciazy czulam ze jestem w ciazy odrazu... 2 dni po owulacji bol jak na okres trwal caly czas do jakiegos 6 tygodnia, bol sutkow nigdy mnie cycki nie bolaly a tymbardziej sutki, uderzenia gorąca mialam i prawie zemdlalam, z mezem podejrzewalismy ze cos jest na rzeczy aaa i twarz zaczela mi sie mega błyszczeć ora wlosy przetluszczac a nie mialam z tym problemow.... 

Twoje oznaki moga wskazywac na ciaze jak i na jaka burze hormowo, kazdy cykl jest praktycznie inny. Ale to ty znasz swoje cialo najbardziej. 

Najgorsze jest to czekanie 😢 Ale masz racje tez bez sensu się nakręcam. Nie potrafię przestac o tym myslec. Jeszcze ta senność 😢

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...