Skocz do zawartości
Forum

Wazektomia i ciąża


Gość Lii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Dziewczyny. 2 lata temu mój mąż poddał się wazektomi. Od tego czasu uprawialismy sex bez zapezpieczenia,prucz w dni owulacyjne (wolimy dmuchać na zimne)

Natomiast ja...@dostaje W 28-29dc. Ostatnia miałam 25.02 . W czasie mojej owulacji 12-16dc zawsze i tak jeszcze uważamy. I tak bylo w12dc . Były stosunki ale mąż kończył na zewnatrz.

Teraz @mialam dostać 23-24.03, A jej nie ma. Zrobiłam 2 testy. 1 był pozytywny A 2 negatywny( zrobiony dzisiaj). Czy to możliwe bym była w ciazy? 

Strasznie się denerwuje. Nie mam apetytu i nie mogę jeść. Z tego wszystkiego jest mi niedobrze. Nie mogę spać. Brzuch mnie boli i jest taki rozpulchniony jak przed miesiączka. Bola mnie jajniki i pachwiny. Mąż mnie wspiera i mówi że niemożliwe jest bym była w ciazy bo poddał się wazektomii. A co jest najlepsze ze W obecnej sytuacji mój ginekolog jak i laboratoria są zamkniete. 

Dodam że nie chcemy już dzieci. Jesteśmy po 40stce i mamy już 2 dzieci:)

Napiszcie czy coś wiadomo wam jest na ten temat. Czy test może zafalszowac wynik. Może coś się że mną niedobrego dzieje skoro miesiączka się nie pojawiła.

Pozdrawiam Li

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...