Skocz do zawartości
Forum

Zniknięcie objawów ciąży - potrzebuję rady


Gość Alicja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkie mamy oraz przyszłe mamy😊 Bardzo proszę o Wasze zdanie i opinie, troszkę zaczęłam się martwić.

Przez epidemie nie mogę dostać się do lekarza, a męczy mnie jedna sprawa. Otóż jestem 9 tyg i 2 dzień w ciąży. Od kilku dni zaniknęły mi objawy ciąży takie jak: nudności, ból piersi, zmęczenie, senność itp. Nie boli mnie podbrzusze, nie plamię itp. Tydzień temu miałam zrobione pierwsze USG lekarz stwierdził że wszystko jest w porządku ale wykrył torbiel jajnika o rozm 6,4cm. Niby do 16 tyg ma się wchłonąć ale nie ukrywam że boję soe, ponieważ w październiku 2019 w 24 tyg moja pierwsza ciąża obumarła. Okazało się że była to jakaś bakteria i płód się nie rozwijał. Dlatego boję się teraz wszystkiego. Od jedzenia po chodzenie do łazienki aby przypadkiem nie zobaczyć plamienia. Dostałam luteinę dopochwowo.

Będę wdzięczna za Wasze doświadczenia. Czy mam sie martwić zanikami objawów czy szukać lekarza który mnie przyjmie?

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Gość Emila043

Też jestem po obumarłej ciąży, i też będąc w drugiej miałam zanik objawów z dnia na dzień. Też panikowalam i też pytałam tu  na forum czy to normalne. Objawy znikły ale aktualnie nadal jestem w ciąży- 30 tydzień

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedź. Troszkę się uspokoiłam. 😊W internecie są podzielone opinie na ten temat. Niektóre mamy piszą aby się z tego cieszyć, że nie które w ogóle objawów nie miały, a niektóre piszą że to nie jest dobry objaw. I weź bądź tu mądra.

Rozumiem że objawy się nie pojawiły już?

Życzę wszystkiego dobrego 😊

Odnośnik do komentarza
Gość Emila043

Jak do dnia dzisiejszego nie pojawiły się,ale tak jak mówisz zdania są podzielone i każda przechodzi to inaczej. Wiadomo że strach zostaje ale głowa do góry i dla własnego spokoju szukaj może dalej wizyty☺️ bo tak jak ty ja wariowalam do czasu aż nie zobaczyłam że wszystko jest ok i nawet czyjeś odpowiedzi nie uspokajały mnie do konca. Powodzenia i wszystkiego dobrego😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...