Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Opisze pokrótce. 06 marca miałam badany monitoring i lekarz powiedział że jest owulacja. Ostatnia miesiączkę miałam 22.02 w niedzielę zrobiłam test ciążowy i pokazał 2 kreseczki jedna delikatna. W poniedziałek rano poszłam do laboratorium zbadać betę i wyszła 679 zaś w środę powtórzyłam betę i pokazała 1113. Nie wiem czy to dobrze? Czy nie za mała? Bardzo się boję bo 3 lata temu poroniłam. Teraz nie mam żadnych objawów. Czasem delikatnie pobolewają mnie tylko sutki. Dzwoniłam do lekarza ale powiedział żebym dzwoniła w przyszłym tygodniu i wtedy dopiero mogę zapisać się na wizytę. Czy to może być wczesna ciąża i stąd nie ma objawów? Biorę kwas foliowy i luteinę. Proszę podzielcie się opiniami

Odnośnik do komentarza

Witam

Jeśli test pokazał dwie kreseczki nawet jeśli druga jest bardzo bladziutka to tak.Jest Pani w ciąży.To bardzo wczesna Ciąża. 

Moja ma ok.3-4 tyg.

Wykonywalam już usg 3 dni temu ale jeszcze nie biło serduszko które pojawia się w 5-6 tyg. .Jeszcze wcześnie u Pani na inne objawy.Pobolewanie skutków na tym etapie jest ok i póki co "wystarczy".

Wynikami bety proszę się nie martwić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...