Skocz do zawartości
Forum

Badanie słuchu Warszawa


Gość remarka

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli wybierzecie się do Geers, to takie badanie nie będzie Was nic kosztowało,  Na miejscu jest możliwosć wykonania badania za darmo oraz bez posiadania skierowania na badanie. Na tej stronie jest mapa ich salonów  w stolicy bo mają ich kilka. 

Polecam bo jest tam   profesjonalna obsługa o dużej kulturze osobistej z miłym podejściem do osoby starszej. Wyposażenie gabinetu b.dobre, wybór sprzętu duży i jasny do podjęcia decyzji.

No i audiometria wykonywana bardzo dokładnie. 

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie musisz zapisywać się do laryngologa.Do laryngologa będziesz musiała mieć skierowanie i czeka się bardzo długo. Poza tym jest wiele punktow prywatnie, w których mozna zrobic badanie słuchu za darmo. Polecam zorientować się czy nie masz takiego w okolicy.

Jesli miałbym zaproponować jakiś dobry aparat słuchowy to będzie to na pewno sprzęt firmy Bernafon. https://www.bernafon.pl/hearing-aid-users/hearing-aids/about-hearing-aids

Nie wiem czy z firma miałaś do czynienia, ale obecnie są to jedne z lepszych aparatów jakie mozna założyć.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej zrobić takie badania prywatnie. Tak mi się przynajmniej wydaje. Wiem jak teraz było z mężem, został zlekceważony przez lekarzy. Miał operowaną przegrodę nosową i nic z tego nie wyszło. Co do słuchu to np u mojego taty, który ma niedosłuch, będziemy musieli wziąć pod uwagę inwestycję w aparaty słuchowe Odkąd skończył 55 lat, znacznie mu się pogorszył 😞

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...