Skocz do zawartości
Forum

Ciaza czy nie


Gość Sandi

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane pomóżcie bo w sytuacji epidemi  teraz nie da rady iść za bardzo do lekarza zrobić betę itp. Zacznę może od początku jestem już mama 3 letniego syna mam miesiączki nieregularne i aby zajść w ciaza brałam tabletki na wywołanie jajeczka gdyż mam policestyczne jajnika i nie miałam jajeczkowania chwycił po pierwszym cyklu . Mija 3 lata kochałam się zawsze bez zabezpieczenia ale nie starałam się o dziecko bo i tak wiedziałam że jak będę chciała będę musiała iść po tabletki na jajeczkowanie. Ale jak się kochałam to niestety nie za często albo codzienny tryb życia nie pozwala ostatnia teraz miesięczne miałam zakończenie kolo.29 stycznia i jakoś po tym często się kochalismy i jakoś około 3.5 tygodnia temu przy siusiani  na papierze zobaczyłam mała klamkę delikatnie różowa i pomyślałam o okres ale minęły 3 dni i zero odzewu więc stwierdziłam że to pewnie stres czy coś i przy nieregularnych cyklach moich to pewnie ta przyczyna także zaczęłam brać tabletki na wywołanie luteine dodam że zawsze jak je btlralam to albo dostałam w trakcie brania czyli po 3 lub 4 dniach lub po postawieniu po koło 4/5 dniach w ciągu 2 dni przychodziła @ jednak przy 5 tabletce noc i trochę się zastanowilam ale ostatniego dnia kochalismy się i zaraz po tym przy podcieranou miałam papier we krwi to znowu pomyślałam że To @ i odataodstawiam tabletki a na następny dzień finisz nic nie było wyglądało tak jakby się coś podczas stosunku podrazznilo i wyczytalam  że jak się jest w ciazy tp na początku ciazy może przy stosunku takie coś być więc w obawie zaczęłam powrotem brać luteine i tego samego dnia popołudniu na papierze pojawił się jasny brązowa plamka mała myślałam że @ ale nie odstawiłam tym razem tabletek i na następny dzień znowu noc więc zglupialam ale nie chciałam pdsatwoc bo stwierdziłam że jak ciaza to podtrzymać gdyby coś i tak wyciągnęłam w całości do 10 tabletek i nic zrobilam test i negatywny także stwierdziłam co ma być to będzie i odatwilam tabletki dzisiaj 8 dzień po dostwoeniu okresu zero a przez dwa pierwsze dni miałam boleści lewego jajnika o podbrzusza po 4 dniu prawie zwymiotowalam wahania nastroju powiększone piersi i wrażliwe i ciagle płacze wstręt do zapachu pies najpierw smak na wszytsko teraz na nic i już nie wiedziałam jak sprawdzi że jestem w ciazy zaczęłam mierzyć temperaturę ale dopiero od wczoraj p tej samej porze i wczoraj 37.3 a dzisiaj 37.7 ..chciałam kupić test ten co pokazuje tygodnie ale w sytuacji koronawirusa  ciężko a w aptekach brak .. Już nie wiem jak mam sprawdzić czy jestem czy nie bo z jednej strony nie możliwe bo nie miałam.przeciez nigdy jajeczowani a z drugiej strony takie rzeczy pomóżcie:(

Odnośnik do komentarza

Kup test pink w rossmanie jak nie chcesz Iść do apteki 🙂 Może jak robiłaś test za pierwszym razem, to jeszcze nie chwycił. Teraz jeśli byś była w ciąży to już powinien chwycić 🙂 U mnie kreska z dnia dnia na dzień się pojawiła. Jednego dnia nic a kolejnego już bledzioszek był widoczny! 🙂 Daj znać! Masakra z tym, że bety nie można nawet teraz zrobić 😞

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Paulina 28 napisał:

Badania mozna robić, przeciez gdzies musi byc otwarte labolatorium 😊 

Nawet jeśli gdzieś jest otwarte to ja bym się nie odważyła iść teraz w takie miejsce zwłaszcza na początku ciąży. Myślę, że jednak bezpieczniej jest teraz zrobić tylko test ciążowy. Betę powyżej 10 czuły test musi wykryć. 

Odnośnik do komentarza

Na Twoim miejscu tez nie poszłabym na betę. Dzisiaj dzwoniłam do lekarki bo wydaje mi się ze mogę być w ciąży, kazała czekać - jeśli do dwóch tygodni nie dostanę okresu dopiero wtedy mogę iść do lekarza na jakiekolwiek badania, w przeciwnym razie ryzyko jest za duże. Ja polecam kupić test o dużej czułości przez i internet - za 2 dni będzie u Ciebie i wtedy się dowiesz ☺️ Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza

Ja też właśnie się biie teraz iść nie wychodzę z domu z synem  wszytsko odkazam  w domu a szpital lekarze to jednak ryzyko hmm myślałam właśnie zamówić test z Internetu ten co pokazuje tygodnie podobno czuły jest hmm ..powiem wam że to bardzo ciekawe ale gdybym była to ewenement hehe 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość Sandi napisał:

Ja też właśnie się biie teraz iść nie wychodzę z domu z synem  wszytsko odkazam  w domu a szpital lekarze to jednak ryzyko hmm myślałam właśnie zamówić test z Internetu ten co pokazuje tygodnie podobno czuły jest hmm ..powiem wam że to bardzo ciekawe ale gdybym była to ewenement hehe 

Zrób dla „świetego spokoju” zamów taki z czułością 10mlu. Ja takich zamówiłam na Allegro 10 szt - bo dopiero zaczęliśmy się starać. Wcześniej w 28dc zrobiłam taki mniej czuły, nic nie wyszło. Później jak mi przyszły te z internetu to zrobiłam żeby „już na spokojnie dostać ten okres”, jak zrobiłam to mnie zamurowało jak powiła się druga kreska...ale szczerze nie wiem nadal nie wiem na czym stoję 🙄

Odnośnik do komentarza

No właśnie myślę czy do 1 kwietnia nie poczekać bo tyle może już wytrzymam bo w rossmanie maja sie pojawic te z pokazaniem tygodnia a przez internet teraz dostawy okolo 7/10 dni wiec na to samo wyjdzie .. a najlepsze to jest to ze ja mam suczke labradorke i akurat od 3/4 tygidni jak np cos gotuje czy cos i ona tylko przejdzie kolo mnie i poczuje tak chodzby moj zapach to w powietrzu gwalci napoczatku myslalam ze to chwilowe ze cos jej sie pomylilo ale tak ciagle heheh i juz pomyslalam teraz ze moze ona cos wyczuwa w bardzo dziwny sposob oczywiscie hahaha ale tylko jak mnie poczuje reszte domownikow zostawia hahah no mam nadzieję AkAka91no mysle ze mozesz sie juz cieszyc o bardzo Ci tego zycze duzo zdrowka 

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Hmmm oznaka dziwna twojego psa nie miała by nic z ciaza.... Dziwne to troche... 

Moje psy czuja ze jestem w ciazy wiem o tym bo np przestaly skakac na mnie a waza po 80 kg, i bardziej sie sluchaja, a moja chihuahua kładzie sie na brzuch. Ja na twoim miejscu zamowila bym test chociazby z apteki internetowej, albo z rossmana, czym szybciej bedziesz wiedziala tym lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Hmmm oznaka dziwna twojego psa nie miała by nic z ciaza.... Dziwne to troche... 

Moje psy czuja ze jestem w ciazy wiem o tym bo np przestaly skakac na mnie a waza po 80 kg, i bardziej sie sluchaja, a moja chihuahua kładzie sie na brzuch. Ja na twoim miejscu zamowila bym test chociazby z apteki internetowej, albo z rossmana, czym szybciej bedziesz wiedziala tym lepiej. 

Odnośnik do komentarza

Zrobiłam betę nie wyszła a wręcz byłam.pewna że jestem w ciazy wszystkie objawy na to wskazywały nadal podwyższona temp 37.6 i dodatkowo teraz pojawiło się dzisisknduzo białego śluzu.. pomyślałam że mogli się pomylilic  bo raz na 100 może być pomyłka ale w sumie wątpię..Teraz tylko mnie martwi wysoki temp i brak @ 😞

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Sandi ja kiedys tak mialam okres spoznial mi sie ponad tydzien Lekarz przepisal mi tabletki na wywolanie okresu i oczywiscie dostalam okres, natura plata nam czasami figle. Także najlepiej umow sie do ginekologa. 

Bo jezelo test byn negatywny i tymbardziej bhcg to ciazy nie ma. 

Pisalas ze okres zakonczyl się tobie okolo 29 stycznia... Mi sie zaczal 29 stycznia i jestem ponad 8 tyg. Ciazy a przed terminem okresu mialam juz ppzytywne testy a bhcg zrobilam w dniu okresu i oczywiscie byla pozytywna. 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Gość Paulina 28 napisał:

Sandi ja kiedys tak mialam okres spoznial mi sie ponad tydzien Lekarz przepisal mi tabletki na wywolanie okresu i oczywiscie dostalam okres, natura plata nam czasami figle. Także najlepiej umow sie do ginekologa. 

Bo jezelo test byn negatywny i tymbardziej bhcg to ciazy nie ma. 

Pisalas ze okres zakonczyl się tobie okolo 29 stycznia... Mi sie zaczal 29 stycznia i jestem ponad 8 tyg. Ciazy a przed terminem okresu mialam juz ppzytywne testy a bhcg zrobilam w dniu okresu i oczywiscie byla pozytywna. 

Paulina a czy miałaś jakieś objawy na samym początku ciąży? Ja wiem ze u mnie to początek i gdyby nie testy to bym nawet nie wiedziała ze jestem w ciąży, nic mi nie jest. Czy to jest normalne? Czytałam tez o krwawienie implementacyjnych, tez nic nie miałam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...