Skocz do zawartości
Forum

Kryzys w związku


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, piszę tutaj, bo sama już nie wiem gdzie się zwrócić z moim problemem. Jestem w pierwszym trymestrze ciąży, wszystko było pięknie, do czasu.. Jakieś 2 tygodnie temu w mojej głowie tak po prostu jakby nagle wszystko się poprzestawiało. Wiem, że pewnie większość z Was uzna mnie za złą osobę, ale coraz poważniej myślę nad rozstaniem z partnerem. Spytacie czemu? Nie wiem, ogólnie jest dobrą osobą, ale moje uczucia nagle jakby się ulotniły, po prostu denerwuje mnie dosłownie wszystko co on robi. Przyjaciółka poradziła mi poczekać, bo hormony na początku ciąży najbardziej szaleją, mówiła, że miała praktycznie identycznie. Chciałabym żeby tak było, że to hormony i że to minie, ale gdzieś podświadomie jednak myślę co będzie jeżeli to się nie zmieni. Nie wyobrażam sobie być w związku nieszczęśliwa i wychowywać tak razem dziecko. Boję się jego reakcji, nie wyobrażam sobie, żebym mogła mu ograniczać kontakty z dzieckiem, ale boję się, że on zareaguje źle i nic dobrego z tego nie wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...