Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
aeniołek

Ciąża czy nie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was. Dziś 8 dzień po spodziewanej miesiączce, ból brzucha jak na okres. Test zrobiłam z rana wczoraj i sama nie wiem...dziś powtórzyłam taki sam i jest jeszcze gorzej. Mieszkam w Uk i nie mam szans na  zrobienie bety...:( co myślicie?

Mam endometriozę 2 stopnia, za mną 2 operacje (ostatnia rok temu). Boje się, ze to torbiel i daje takie wyniki...a może sobie zmyślam ta druga kreskę...pomozcie :(.

IMG_4727.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciężko powiedzieć, a ogólnie obserwujesz swój cykl? Masz jakieś urządzenie, które wyznacza twoje dni płodne. Ja mam mikroskop owulacyjny ze śliny, bardzo mi pomaga.

Co do testów, to na tym drugim teście niby delikatnie jakiś zarys tej drugiej jest, jednak ciężko stwierdzić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda
W dniu 30/3/2020 o 11:39 AM, Pamelka1990PP napisał:

Ciężko powiedzieć, a ogólnie obserwujesz swój cykl? Masz jakieś urządzenie, które wyznacza twoje dni płodne. Ja mam mikroskop owulacyjny ze śliny, bardzo mi pomaga.

Co do testów, to na tym drugim teście niby delikatnie jakiś zarys tej drugiej jest, jednak ciężko stwierdzić

Potwierdzam, testery ze śliny są bardzo skuteczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...